Tvorų montavimas

Tvorų montavimas, atėjus pavasariui, tampa vis populiaresnis. Nieko nuostabaus – juk atšilus orams vis dažniau pasvarstome apie namų aplinkos atnaujinimą. Taip pat nuosavų namų savininkams gana dažnai iškyla klausimas, kokią tvorą vertėtų pasirinkti – vielinę tvorelę, plastikinę, metalinę ar medinę tvorą. Visi šie galimi pasirinkimai turi savų privalumų, taigi, geriausią sprendimą bus galima priimti tuomet, kai įvertinsite pagrindinius prioritetus.

tvorų montavimasMedinė tvora jau nuo senų laikų pasirenkama tikrai dažnai. Ji ilgaamžė ir gali atrodyti tikrai estetiškai, tačiau medines tvoras gali tekti kas kelis metus perdažyti ir impregnuoti – juk mūsų šalyje orai ganėtinai drėgni, taigi, medinė tvora reikalaus šiek tiek priežiūros.

Metalinės tvoros – vienas dažniausių pasirinkimų. Jos nereikalauja praktiškai jokios priežiūros, ir gali garantuoti namų saugumą, nes į tokių tvorų vartus visai nesudėtingai galima įmontuoti patikimą spyną. Jau seniai praėjo tie laikai, kai namus saugodavo tik lojantys šunys – šiandien saugumą gali garantuoti itin saugūs užraktai. Metalinių tvorų kaina tikrai nėra tokia didelė, kaip kartais manoma, taigi, tokios tvoros montavimą gali sau leisti praktiškai kiekvienas.

Vielinė tvorelė gali būti geriausiu pasirinkimu, kai tenka aptverti gana didelius plotus – tokiu atveju tikrai neišleisite daug pinigų. Taip pat dideliems plotams gana dažnai pasirenkamos plastikinės tvorelės kurių paprastai netenka perdažyti, nes pirminė spalva gali išsilaikyti ne vieną dešimtmetį. Terasos tvorelės taip pat gana dažnai montuojamos iš plastiko, nes tai suteikia namas estetikos. Nors gana dažnai nerimaujama, kad plastikinės tvoros nėra pats geriausias pasirinkimas, nes jų tarnavimo trukmė pernelyg trumpa, tačiau dažniausiai plastikinės tvoros tarnauja kelis dešimtmečius, ir pakeisti jas tenka tik po maždaug penkiasdešimties metų. Taigi, jos tikrai ilgaamžės, o kaina prieinama praktiškai kiekvienam

Taigi, renkantis tvorą atsižvelkite į tai, po kiek metų planuojate ją keisti, ir ar būtinas tvoros vartų saugus užraktas. Jei taip, tuomet bene geriausias pasirinkimas – metalinės tvoros, kurios gali būti pagaminamos, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius bei asmeninį skonį. Jei teks aptvertini gana didelius plotus, tokiu atveju galite rinktis ir plastikinę tvorą, kuri kainuos pigiau, ir tarnaus bent kelis dešimtmečius.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *