Tobulėjanti nekilnojamojo turto rinka daugiau dėmesio skiria aplinkai

Augantys nekilnojamojo turto pirkėjų poreikiai skatina vystytojus ieškoti patogesnių, modernesnių, optimalesnių sprendimų naujų daugiabučių statybos rinkai. Šiuo metu itin didelio vilniečių dėmesio sulaukęs projektas Naujamiesčio alėja – tai gyvenamųjų namų kompleksas, orientuotas į šiuolaikiško žmogaus poreikius. NT brokeriai teigia, kad kokybiškos statybinės medžiagos ir racionaliai išplanuotas gyvenamasis plotas nebegali užtikrinti sėkmingo pardavimo. Itin daug dėmesio skiriama ir gyvenamajai aplinkai, kaimynystei, mikrorajonui.

Kas svarbu pirkėjams?

NTAtlikti tyrimai rodo, kad nekilnojamojo turto ieškantys pirkėjai daugiausiai dėmesio skiria būsto kainai ir lokacijos vietai. Beje, pastarasis aspektas išskiriamas į kelis smulkesnius pogrupius. Daugiabučio vieta svarbi ne tik dėl patogaus susisiekimo su darboviete, mokykla, prekybos centrais ar kitais darbuotojui aktualiais objektais – daug dėmesio skiriama ir kaimynystei, aplinkos saugumui, jos estetikai ir išplanavimui. Pvz., Naujamiesčio alėjos projektas siūlo patogius gyvenamuosius namus, apsuptus medžių ir augalų alėjos. Praktiškoje ir jaukioje gyvenvietėje suplanuotos lavinančios vaikų žaidimų aikštelės, patogios poilsio zonos, kuriose malonu praleisti laiką su draugais ar artimaisiais. Svarbų vaidmenį pirkėjų pasirinkimui atlieka ir erdvios antžeminės bei požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Neapsiribodami dabartiniais reikalavimais, NT vystytojai galvoja ir apie ateities perspektyvas, planuoja rekonstruoti pėsčiųjų alėją ir lauko sporto aikštelę.

Rinkdamiesi būstą, nepamirškite, kad būtina pagalvoti ir apie vaizdą, kurį kasdien matysite pro langą. Suprantant, kad pirkėjai nenori stebėti kaimynų langų ar sienos, naujieji daugiabučiai projektuojami taip, kad pro langus būtų matomas kuo didesnis žalios erdvės plotas, būtų galima stebėti kieme žaidžiančius vaikus. NT projektas Naujamiestyje unikalus ir tuo, kad paskutinieji daugiabučių aukštai atveria itin dailią miesto panoramą bei sostinės tolius.

Bendraukite su profesionalais ir sekite naujienas

Nekilnojamojo turto paieška ir pirkimas – atsakingas žingsnis, kuri priimdami neturėtumėte skubėti. Siūlome pasitarti su ilgametę patirtį turinčiais NT brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus, pagelbės ne tik būsto paieškoje, bet ir dokumentų tvarkymo procesuose. Beje, siekiantiems taupyti rekomenduojame reguliariai lankytis jus dominančio projekto internetinėje svetainėje, kad nepraleistumėte itin patrauklių vystytojų pasiūlymų, kurių metu svajonių namus įsigytumėte už gana nedidelę kainą.

1 komentaras

  1. Tikrai taip, dabar naujos statybos namai labai dažnai turi įdiegtas apsaugos sistemas- signalizaciją, vaizdo kameras, priešgaisrines sistemas. Dabar žmonės nori būti saugųs savo namuose ir nesukti galvos dėl galimų nelaimių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *