Tai, ko galbūt nežinojote apie skalbimo miltelius

Skalbimo mašinosNorint kokybiško naminio skalbimo, gali prireikti ir tokių paslaugų kaip skalbimo mašinų remontas, ir meistro patarimo kaip elgtis su specifine problema, ir gaminių etikečių skaitymo (ten būna nurodyta, kaip skalbti), ir tiesiog protingo požiūrio bei nuolatinio domėjimosi skalbimo naujovėmis. Šį kartą kviečiame susipažinti su keliais įdomiais faktais apie skalbimo miltelius. Galbūt jie jums pakels ūpą teisingai skalbti bei tinkamai pasirinkti geriausius miltelius.

Rankomis ar mašina

Nors mes paprastai skalbiame su skalbimo mašina (nebent ji taisykloje ir meistrai ją remontuoja), tačiau kažkodėl labai daug žmonių nepasižiūri pirkdami skalbimo miltelius, kam jie skirti. Prekyboje skalbimo miltelių, skirtų skalbimui rankomis, yra tikrai mažiau. Tačiau vis tiek dažnai mes paimame tuos miltelius, nepaskaitę, kas užrašyta arba nupiešta. Ant pakuotės turėtų būti parašyta, kad skirta skalbimui mašina, arba būti nupiešta skalbimo mašina. Tik šie milteliai yra tikrai veiksmingi skalbimo atžvilgiu, o taip pat ir gali tinkamai viską išskalbti bei nesugadinti skalbimo mašinos. Sakote, kad skalbiant rankomis būtinai reikia rankomis skalbti reikalingų miltelių, nes automatiniai kenks odai? Tikrai taip. Tačiau lygiai taip pat, kaip automatiniai nėra skirti skalbimui rankomis, lygiai taip pat ir automatiniam skalbimui netiks rankų skalbimo milteliai. Kadangi jie labai intensyviai putoja. Tos putos – jūsų skalbimo mašinai ne draugės. Turite pasistengti, kad skalbimo milteliai jums tiktų kuo geriau ir negadintų skalbyklės.

Kiekis

Kitas faktas, kurio žmonės nežino, tai kad nereikia per daug pripilti miltelių. Daug taupančių žmonių į skalbimo mašiną įberia nedaug miltelių ir visada šiek tiek pasigraužia širdyje, kad pataupė ir dėl to gal skalbiniai nekvepės ar liks nešvarūs. Tačiau, jeigu jie tokie liks, tai tikrai ne dėl per mažo miltelių kiekio. Pakanka kelių šaukštų miltelių, tikrai nereikia viso to griovio užpildyti. Kur kas svarbiau yra naudoti minkštiklį ir į papildomą lovį įpilti jo. Tuomet skalavimo metu paskutinio skalbiniams bus suteiktas nuostabus minkštumas ir gaivus pasirinktas kvapas. O per didelis skalbimo miltelių kiekis apskritai gali sukelti problemų – putomis užkimšti skalbimo mašiną bei nespėjus išsiskalbti visiems milteliams, gali atsirasti niekam nereikalingi pėdsakai ant audinių. Taip pat reikėtų atsargiai rinktis miltelius, kad jie nesukeltų alergijos, odos nebertų. Jeigu skalbiama vaikiški, kūdikio rūbeliai, reikėtų rinktis ekologiškus, nealergizuojančius, dėl to šiek tiek brangesnius skalbimo miltelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *