Svajonių butas mieste: kokie žmonių poreikiai?

Pažvelgus į AmberCity vykdomus naujų butų statybos projektus, galime pastebėti, kad nauji butai atrodo iš tiesų viliojančiai. Ar jie atitinka žmonių svajones? Galbūt. Priklauso nuo to, ką žmonės vadina tuo svajonių butu.

Ten, kur kiti negyveno anksčiau

Gatvėje užkalbinta vilnietė sakė, kad kalbant apie nekilnojamąjį turtą, jai visuomet svarbu, kad tai būtų vieta, kur anksčiau negyveno kiti žmonės. „Su vyru dabar taip pat ieškome buvo, gal dar šiais metais nepirksime, nes reikės kažkiek pataupyti. Bet iš esmės prioritetas yra tiesiog naujos statybos būstui. Man kelia blogas emocijas, kai namuose būna pragyvenę daug žmonių, tie namai turi kažkokią karmą. Ten aš nebūčiau laiminga, dėl to noriu visiškai naujo buto“, – sako moteris. Panašu, kad jai AmberCity projektai Pašilaičiuose galėtų tikti.

Modernus interjeras

AmberCityGrafikos dizaineriu dirbantis užkalbintas vilnietis sakė, kad negalėtų gyventi sename beskoniame interjere. „Estetika, vizualas – tai mano sritys… Tikrai blogai jausčiausi, jeigu reikėtų gyventi kažkokiame negražiame interjere. Manau, žmogaus dvasia turi būti laisva. Aš norėčiau, kad būtų moderniai įrengtas interjeras ar net pagal mano vizualus padarytas. Tikrai ir pats mielai pirščiukus prikiščiau ir kažkokį stiliaus akcentą galėčiau įdėti“, – sako vyras.

Ilgalaikė investicija

Kitas gatvėje sutiktas žmogus, sako, kad jam svajonių būstas yra toks, kuris yra tvarus pirkinys. „Net ir atsižvelgiant į visokias galimas ekonomines krizes ir būstų kainų šokinėjimą, aš manau, kad būstas turėtų būti ilgalaikė investicija, saugi net ir tokiu metu, kai vyksta apokalipsės… Reiškia, tai turi būti geras namas naujos statybos, patvarus, geroje vietoje, užtikrinantis mūsų poreikius. Manau tik toks ir gali būti svajonių būstas. O ne pusė medinio namo priemiestyje, statyto 1900 metais, kai kitoje medinėje pusėje gyvena geriantys kaimynas ir ožką“, – komentuoja vyras.

Gera vieta augti vaikams

Jauna mama, sutikta vaikų aikštelėje, sako, kad svajonių būstas turi būti tinkamas vaikų auginimui. „Kažkas gal turi galimybę įsigyti namą, tai puiku. O kiti gali auginti vaikus bute. Tas butas turi tikti vaikų auginimui. Geras susisiekimas su mieto komunikacijomis. Greta darželiai, mokyklos, kad nereikėtų valandą vežti vaiko į mokyklą. Taip pat turi būti ir saugi aplinka, dėl to labiau vertinu naujus rajonus. Labai reikalinga, kad ir kiemai būtų aptverti – tikrai tik tada galima saugiai vaiką išleisti laukan vieną žaisti“, – sako moteris.

2 komentarai

  1. Manau žmonių poreikiai labai skirtingi. Man perkant butą buvo labai svarbu, kad jis būtų tvarkingas. Manau svarbi net elektros instaliacija: https://elektra.lt/lt/55_abb Tvarkingas butas tai gyvenimo pradžia, kur iš tiesų norisi būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *