Suspausto oro įranga – naudinga informacija perkantiems

Oro įrangaSuspausto oro įranga gali būti naudojama tiek profesionaliam darbui, tiek namų ūkiui. Svarbiausia – racionaliai įvertinti gan plačią kompresorių pasiūlą ir įsigyti konkrečiai jums tinkančią įrangą. Šiuolaikiniai kompresoriai pasižymi galia, efektyvumu ir energijos taupymu. Be to, skirtingi gamintojai gali pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, kompresoriai gali būti naudojami statybose, autoservisuose, dirbtuvėse, garažuose ar visur kitur, kur jums reikalingas suspaustas oras.

Pagrindiniai kompresorių tipai – stūmokliniai ir sraigtiniai kompresoriai

Pagrindiniai kompresoriai, naudojami daugelyje pramonės ir buities sričių, – tai sraigtiniai ir stūmokliniai kompresoriai. Pastarieji pasižymi paprastesniu naudojimu ir laikomi pusiau profesionalia įranga. Paprastai jų išgaunamas slėgis siekia apie 10–15 balų. Didžiausias stūmoklinių kompresorių trūkumas – gana triukšmingas darbas. Sraigtiniai kompresoriai skirti profesionaliam naudojimui. Tai itin patogūs ir galingi įrenginiai, pritaikyti intensyvioms darbo sąlygoms. Oras gali būti gaminamas nenutrūkstamai, o pati įranga dirba tyliai ir kokybiškai. Sraigtinius kompresorius paprastai renkasi pramonės bendrovės, kurioms reikalingas nuolatinis švarus suspaustas oras, be to, ši įranga yra puikus pasirinkimas ir dėl savo taupumo bei mažo energijos sunaudojimo (stūmokliniai kompresoriai sunaudoja gerokai daugiau elektros energijos).

Kokiais kriterijais vadovautis kompresoriaus paieškoje?

Suspaustas oras gali tapti galingu įrankiu, padedančiu atlikti svarbius darbus ir veiksmus. Rinkdamiesi kompresorių, visų pirma įvertinkite jo gamintojo vardą ir patikimumą. Siūlome vengti prasto vardo ar nežinomo gamintojo, rinkoje nepalankiai vertinamo pardavėjo, kadangi savo pinigus galite išleisti vėjais – prasta suspausto oro įranga ne tik neužtikrins rezultatų, kurių norite, bet ir greitai suges, todėl pareikalaus skubių remonto darbų. Pirkdami kompresorių, įsitikinkite, kad jis dirba kokybiškai, yra pritaikytas jūsų numatytoms darbo sąlygoms (ypač tuomet, jei jums reikalingas kompresorius, kuris gali dirbti nepertraukiamai). Teikiamas oras turi būti sausas ir švarus – priešingu atveju, jis gali pakenkti detalėms ir naudojamai įrangai.

Jei turite klausimų dėl tinkamo kompresoriaus pasirinkimo, siūlome kreiptis į šios srities profesionalus – UAB Kompresorių centras atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti konkrečiai situacijai tinkamiausią įrangą, t. y. padės nuspręsti ne tik dėl kompresoriaus tipo, galios, efektyvumo ar energijos suvartojimo, bet ir patars kitais svarbiais klausimais, pvz., jei jums reikalinga įranga turi būti mobili, čia rasite kompresorius su ratukais, kurie užtikrins lengvą įrangos transportavimą, greitą ir optimalų darbą. Jei valdote didelę bendrovę, kuriai reikalinga aukšto produktyvumo įranga, rinkitės galingus kompresorius. Mažesnės apimties bendrovei, pvz., nedideliam autoservisui, siūloma minimalesnė, tačiau užtektinai galios turinti įranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *