Rukykla

Rūkytus gaminius (mėsą, žuvį bei kitus) mėgsta daugelis. Juos galima pirkti prekybos vietose arba rūkyti patiems, tam jums bus reikalinga rukykla. Griliai.lt jums siūlo ne tik puikias rūkyklas, bet ir jų priedus bei kepsnines. Gaminiai yra geros kokybės, kainos, palyginus, nėra aukštos. Kepsninę čia galite įsigyti už 499 litus. Galėsite mėgautis puikaus skonio kepsniais. Įmonė siūlo platų prekių asortimentą, tad galėsite rinktis.

rukyklaGriliai.lt yra nemažas rukyklų pasirinkimas. Čia galite jų rasti įvairių formų ir išmatavimų. Prietaisą galite įsigyti nuo 950 litų. Rūkytais gaminiais galite mėgautis ne tik patys, bet ir pavaišinti svečius. Niekas juk neatsisakys šviežios rūkytos mėsos ar žuvies.

Įsigijus rūkyklą arba kepsninę, jums prireiks tinkamo kuro, griliai.lt siūlo kelių rūšių:

· Greito barbekiu briketai. Ši priemonė palaiko kaitrą daugiau nei dvi valandas, o įkaista labai greitai. Vienoje pakuotėje rasite penkis vienetus.

· Įdegtukai. Tai ekologiškas produktas, kurio pagalba galėsite įkaitinti briketus arba malkas. Pakuotėje yra 100 vienetų. Jų pakaks ilgesniam laikui, kadangi vienam kartui sunaudosite nedidelį kiekį (vidutiniškai du arba tris vienetus). Jei jums reikalingas mažesnis kiekis įdegtukų, galite rinktis kitą rūšį. Griliai.lt siūlo įsigyti, taip pat, ekologiškų šių produktų, kurie puikiai tinka maistui ruošti. Pakuotėje yra 28 vnt.

· Briketai iš kokoso anglies. Pakuotėje šį kurą rasite presuotą. Šis produktas natūralus, jis gaminamas iš kevalų (kokoso), dega paprastai iki keturių valandų, nėra jokio kvapo. Jei nemėgstate, kada būna daug pelenų, nedvejodami rinkitės šį kurą. Nieko nenutiks, jei nuo gaminamo maisto pateks riebalų. Briketai iš kokoso anglies pakuojami po du kilogramus.

· Prireikus labai kaitrių briketų jums puikiai tiks presuoto kiauto (kokoso) anglies briketai. Jie kaista apie dvi su puse valandos, kaitra gana stipri. Pasirinkus šį kurą nereikės jokių priemonių skirtų įdegimui. Pakuotę sudaro šeši vienetai.

Grill.lt rasite didelį reikiamų priedų pasirinkimą. Čia rasite grotelių, grilio lėkščių, reikiamų įrankių, keptuvių, lentelių, dangčių, iešmelių mėsai bei kitų. Šaunu, kad vienoje vietoje galima įsigyti viską ko reikia kepsninei ar rūkyklai.

Iškilus klausimams visada galite kreiptis į grill.lt. Susisiekti galite taip, kaip jums patogiau. Esant skubiems klausimams skambinkite kontaktiniu telefonu, jei galite luktelėti – rašykite elektroniniu paštu, o jei patogu – užsukite į parduotuvę, kurią galite rasti Kauno mieste. Dirbantys darbuotojai mielai jus pakonsultuos, atsakys į visus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *