Renkamės gerą vestuvių vedėją

Renginių organizavimo komandaŠiuo metu Lietuvoje labai populiarūs renginiu vedejai. Ypatingai reikalingi jie tampa rengiant vestuves, juk tai ypatinga šventė, kuri daugelio gyvenime būna tik vieną kartą, todėl norisi, kad ta diena būtų tobula. Tam reikia ne tik įspūdingos nuotakos suknelės, patyrusio fotografo ar gražios vietos šventinei vakarienei, bet ir pagrindinio žmogaus, kuris užims svečius, linksmins visus ir rūpinsis, kad visi šią šventę atsimintų kaip įsimintiniausią gyvenimo įvykį.

Koks turi būti geras vestuvių vedėjas? Labai svarbios tokios savybės, kaip komunikabilumas, linksmumas, tvarkinga išvaizda. Norėdami išsirinkti tinkamą – išsirinkite kelis labiausiai patinkančius pagal gautas rekomendacijas ar suradę gerus atsiliepimus internetinėje erdvėje ir pakvieskite į susitikimą. Gyvai pabendravę matysite ar tas žmogus jums patinka, ar jo sudaryta programa jums patinka, ar visi kiti niuansai taip pat tinka. Galbūt jums svarbu, kad vestuvių vedėjas mokėti kalbėti ne tik lietuvių kalba, bet ir tarkim anglų ar rusų kalbomis, nes svečių tarpe bus kitataučių? Tuomet reikėtų užduoti klausimus ta klaba, kad tikrai įsitikintumėte, kad jis mokės bendrauti ir vesti programą ir kitomis reikiamomis kalbomis. Jeigu jums svarbu, kad vedėjas būtų šmaikštus, tai stebėkite, kaip jis juokauja. Ar juokeliai jums patinka? Pagalvokite, kas jums svarbu ir vertinkite tuos kriterijus, kurie jums aktualūs. Štai tuomet metas apsispręsti, kam patikėti savo šventės vedimą.

Kai jau apsisprendėte, kuris vedėjas jums yra geriausias – metas pereiti prie programos sudarymo. Tai labai atsakingas etapas. Geri renginiu vedejai išklausę klientų pageidavimus pateikia preliminarią šventės programą. Jūs turite atidžiai ją perskaityti ir pagalvoti ar tikrai ji jums tinka. Galbūt norite ką nors taisyti? Papildyti? Tuomet drąsiai apie tai pasakykite. Čia ne vieta ir ne laikas drovėtis. Šventė – jūsų. Todėl ji turi būti tokia, kokios jūs norite.

Kitas niuansas – kaina. Ar geras vedėjas visuomet brangiai kainuoja? Neretai tikrai taip yra, kad gerai žinomas vedėjas už savo paslaugas užsiprašo didžiulio atlygio. Visa laimė, kad dabar esant internetui apie savo paslaugas gali pranešti labai daug gerų vedėjų, kurių kainos adekvačios, todėl tikrai rasite gerą, bet nebrangų variantą.

Renginio vedėjas ar vedėja – jūsų šventės pagrindinis žmogus, kuris suorganizuos visą programą taip, kad visi būtų užimti, visi turėtų įdomios ir prasmingos veiklos bei gerai pasilinksmintų. Rinkitės atidžiai ir jūsų vestuvės neabejotinai bus gražiausia šventė per visą gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *