Pertvaros stumdomomis durimis interjere

Namuose baldai užima svarbiausią vietą. Be jų, patalpos atrodyti tuščios ir nepraktiškos gyvenimui. Ypatingai svarbios tampa įvairios spintos ir spintelės, kuriose galima pasidėti visus reikalingus daiktus. Šiuo metu daugelio namuose yra pertvaros stumdomonis durimis, kurios puikiai tinka ir spintoms.

pertvaros stumdomonis durimisSvarbiausia yra išsirinkti kokybiškus gaminius. Pavyzdžiui, stumdomos stiklo durys turi būti ne tik pagamintos tinkamai, bet ir sumontuotos teisingai, kad netektu nusivilti atsidarymo ir užsidarymo mechanizmu ar sugedusiomis detalėmis. Suradus patikimus gamintojus belieka derinti baldų projektą ir rinktis spalvas bei medžiagas. Tai darykite neskubėdami. Svarbu, kad spinta būtų ne tik graži, bet ir patogi. Pagalvokite ką ir kaip norėsite dėti į ją. Žinoma, baldų projektuotojas taip pat duos patarimų, kaip geriau daryti, tačiau galbūt Jūs esate įpratę prie kitokio daiktų išdėstymo. Spalvos gali būti pačios įvairiausios. Vis dėl to patariama jas derinti prie kitų tos patalpos baldų spalvos.

Pertvaros su stumdomomis durimis nebūtinai tinkamos tik spintoms. Jos gali puikiai pagyvinti interjerą suteikiant stiliaus ar paslapties. Jas galima montuoti norint atskirti erdves. Pavyzdžiui, valgomąjį atskirti nuo svetainės ar darbo zoną atskirti nuo miegamojo. Galimybės tikrai neribotos. Tokiais atvejais spalvas galima ne tik, kad derinti prie kitų baldų, bet ir jas išskirti. Tokiu būdu erdvėje atsiras naujas stilingas akcentas. Pertvaros nebūtinai turi būti ištisinės. Galima rinktis ir segmentais pagamintas. Medžiagos gali būti pasirenkamos įvairios: dažytos dulkių ar medžio drožlių plokštės, lukštu dengtos plokštės, veidrodžiais, stiklais, kurie gali būti matiniai, skaidrūs ar dažyti. Įdomiai interjere atrodo ant stumdomų sistemų esantys foto tapetai, kurie gali būti pasirenkami pagal daugelį kriterijų.

Įvairios pertvaros stumdomonis durimis padeda ne tik tiems, kurie nori interjere išskirtinumo, bet ir tiems, kurie gyvena mažos erdvės patalpose. Gaminamos stumdomos stiklo durys vizualiai padidina erdvę. Be to, pats mechanizmas padeda taupyti vietą, kuri nedideliuose būstuose gyvybiškai svarbi. Tai kompaktiška sistema, kuri neužims daug vietos taip, kaip paprastos durys ir visas jų mechanizmas. Paprasta, gražu ir patogu. Ko galima daugiau norėti iš baldų ir jų sistemų?

Interjere galimos įvairios spalvų, detalių ir medžiagų derinimas. Svarbu tik tiksliai paaiškinti ko Jūs norite ir ko tikitės. Taip pat visuomet galvokite apie praktiškumą, juk naudotis baldais savo namuose reikės Jums, o ne baldų projektuotojui, tad pirmiausia galvokite apie save.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *