Perka mišką mūsų šalyje daugiausiai užsienio investuotojai – ar tikrai šis teiginys yra realiai pagrįstas?

Miškai LietuvojeTikriausiai, kad niekam nekyla nei pačių menkiausių abejonių, kad kuo jau kuo, tačiau miškais tikrai, kad mūsų šalies visuomenė galėtų kuo puikiausiai pasidžiaugti. Nors ir būtų galima daryti prielaidą, kad didžioji dalis esamų miškų nėra privatizuoti, vis dėlto tai yra tik statistiniai duomenys, kadangi pasidomėjus konkrečiau – privačių plotų, turint omenyje miškus, tikrai, kad esą neįtikėtinai daug. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pastebėti tai, kad šiuo atveju miškai tampa, kaip neįtikėtinai potenciali galimybė, galinti tapti, kaip ir vieta, jeigu būtų galima taip pasakyti, realiai šaunioms investicijoms – turime omenyje tai, kad iš turimų miškų tikrai, kad būtų galima puikiausiai pasipelnyti, kad ir parduodant.

Norėtume pastebėti, kad šiandieną pagrindinė mūsų straipsnio tema esą niekas kitas, kaip tik klausimas, ar tikrai nusiperka Lietuvoje mišką daugiausiai vien tik užsienio investuotojai? Teigiant kitais žodžiais, norėtume šiandieną ir paanalizuoti, ar tikrai yra verta parduoti turimus miškų plotus, ar tikrai yra visuomet naudingiau elgtis šiose situacijose, kalbant apie užsienio pirkėjus, ar geriau būtų galima tikėtis didesnės naudos, kalbant apie pardavimus lietuviams? Kaip ir tikriausiai suvokiate, šiandienos darbas labiausiai galėtų būti artimas tiems asmenims, kurie turi individualius miškų plotus ir galvoja, ką gi būtų galima su jais daryti – kad ir kaip ten bebūtų, tikriausiai, kad nereikia stebėtis, kodėl skaito tokio tipo turinį ir kiti – tai taip pat gali būti ir paskatintas motyvas įsigyti kurį nors mišką, tiesa?

Būtų galima pradėti nuo tos minties, kad užsienio investuotojai perka mišką Lietuvoje tikrai, kad su didele priežastimi – kitaip tariant, ne vien tik, kad plotai čia kainuoja pastebimai pigiau, lyginant su kitomis valstybėmis, kadangi pasiūla yra neįtikėtinai didelė, tačiau taip pat ir atitinkami apribojimai esą ne tokie pastebimi, kaip užsienyje. Be viso to, būtų galima pastebėti ir tai, kad lietuviai yra dažniausiai linkę naudotis tokiomis paslaugomis, kaip miškų supirkimas, siekiant parduoti turimus žemės plotus mūsų kraštiečiams – iniciatyva, galbūt, ir esą ganėtinai graži, tačiau niekam nėra paslaptis, kad laikui bėgant pastebėsite, kad galimai praradote nemažą finansinę dalį, kurią tikrai, kad galėjote įgyti, atlikę teisingus sprendimus – šiuo atveju, jeigu iš jūsų mišką nupirktų niekas kitas, kaip tik užsienio investuotojai, tiesa?

Tikimės, kad patarimais bus pasinaudota, užsiimsite miškininkyste, o galutiniai padariniai taps daugiau, nei džiuginantys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *