Odiniai baldai

Gaminant odinius baldus gali būti panaudota dirbtinė (nenatūrali) arba natūrali oda. Natūrali oda pasižymi tokiomis savybėmis, kaip kokybė, ilgaamžiškumas, prabanga. Odiniai baldai su papildomomis dizaino detalėmis sukuria svetainės jaukumą ir patogumą, leidžia ilsėtis ant minkštos sofos po sunkios darbo dienos.

Jie yra populiarūs ne tik dėl to, kad atrodo prabangiai, yra ilgaamžiai, bet ir dėl to kad juos labai lengva prižiūrėti. Dulkės ir dėmės taip greitai neįsigeria į šiuos baldus, kaip tarkime į medžiaginius. Tačiau laikui bėgant ši medžiaga taip pat keičiasi, gali atsirasti raukšlių, pakisti spalva ir kita, todėl norint kuo ilgiau džiaugtis gražia sofa, reikia žinoti kaip tinkamai ją prižiūrėti.

Tvarkydami namus valome dulkes, tad reikėtų nepamiršti ir reguliariai valyti dulkes ir nuo odinių baldų. Tai reikėtų daryti sausa, minkšta, švaria šluoste. Valant šluoste nepamirškite saugoti odą, nespauskite ir atsargiai nuvalykite, nes stipriau trinant dėmes, dulkes, galite pažeisti viršutinį medžiagos sluoksnį, kuris po to savaime labai greitai plečiasi.

Odiniai baldai

Odiniai baldai

Odinių baldų sunkiai pasiekiamus tarpus, galite išvalyti tiesiog išsiurbdami su dulkių siurbliu, tik tam reikia turėti specialų dulkių siurblio antgalį. Jeigu dulkių, trupinių atsirado tarpuose tarp siūlių, jokiu būdu jų iš ten nekrapštykite rankomis, o tiesiog atsargiai dulkių siurbliu jas išsiurbkite. Reikėtų žinoti, kad labai lengvai galima pažeisti siūles, kurios po to lengvai išyra.

Taip pat reikėtų odinius baldus vieną ar kelis kartus per metus išvalyti specialiai jų priežiūrai skirtomis priemonėmis, nes jos atgaivina odą, gali apsaugoti nuo dėmių atsiradimo išsiliejus skysčiams, taip pat leidžia lengviau nuvalyti atsiradusias dėmes, suteikia jai blizgesį ir kita.

Jeigu naudojate naujas ir dar neišbandytas odos valymo priemones, būtinai jų poveikį išbandykite nematomoje baldų vietoje. Jeigu ant šios medžiagos neatsirado jokių pakitimų, drąsiai galite valyti šiomis priemonėmis. Venkite valymo priemonių, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Taigi jeigu ant odinio baldo išbėgo skysčiai, kosmetika ir kita, kuo skubiau juos nuvalykite naudojant skysčius sugeriančia šluoste ar popieriumi. Jokiu būdu nenaudokite plaukų džiovintuvo, nes galite pakenkti šiai medžiagai visam laikui. Taip pat valant nepamirškite, kad negalima stipriai valomos vietos trinti.

Jeigu valant baldus naudojate muilą, tai naudokite tik natūralų muilo šarmą, nes visos kitos valymo priemonės gali pažeisti odos paviršių nepataisomai – pakeisti spalvą, įtakoti šios medžiagos paviršiaus nelygumus ir kita.

Perkant juos reikėtų žinoti, kad daugiausiai priežiūros reikalaus šviesūs odos baldai. Taigi jeigu norite, kad sofa Jus džiugintų ne vienus metus pasirūpinkite ir tinkama jos priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *