Nauji butai Vilniuje – geriausias pasirinkimas?

Nuosavo būsto įsigijimas – tikrai svarbus žingsnis kiekvienam. Taigi, norint priimti tinkamiausią sprendimą, gana dažnai tenka gerokai pasukti galvą, koks variantas gali būti tinkamiausias. Bene dažniausiai svarstoma, kas galėtų būti geriau: seni ar nauji butai Vilniuje?

Nauji butai VilniujeŽinoma, ir vienas, ir kitas variantas turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, prieš pasirenkant vieną šių variantų, vertėtų gerai pasverti visus pliusus ir minusus. Taigi, kokie naujų butų privalumai bei trūkumai?

Pirmiausia, naujos statybos butų išplanavimas paprastai būna kur kas patrauklesnis nei senos statybos butų. Nors kai kurie nauji butai Vilniuje nėra visiškai įrengti, o tik dalinai, tačiau taip įsikurti paprastai būna kur kas paprasčiau nei tuo atveju, kai reikia daryti "kapitalinį" remontą ir galvoti, kaip pakeisti buto išplanavimą. Taigi, norint įsikurti naujuose namuose, jums reikės dėti kur kas mažiau pastangų.

Žinoma, nauji butai paprastai kainuoja brangiau, ir vien dėl šios priežasties kartais pasirenkami senos statybos butai. Vis dėlto, vertėtų žinoti, kad naujos statybos butuose sąskaitos už šildymą šaltuoju metų laiku paprastai yra kur kas mažesnės, taigi, kainos su laiku susilygina, be to, pasirinkus naujos statybos butą, per ilgą laiką galima sutaupyti tikrai nemažai pinigų.

Vairuotojai turbūt pripažins, kad senos statybos namų automobilių stovėjimo aikštelės tikrai per mažos, ir ne visada galima rasti vietos, kur pasistatyti automobilį. Su tokia problema kur kas rečiau susiduria naujos statybos namų gyventojai, nes stovėjimo aikštelės yra kur kas erdvesnės.

Taip pat svarbu ir tai, kad senos statybos butuose bei laiptinėse nuo drėgmės kartais įsiveisia pelėsis, o tai tikrai nėra malonu. Pelėsis paprastai įsiveisia dėl drėgmės ir nepakankamos šilumos, o jį išnaikinti kartais gali būti tikrai sudėtinga. Naujos statybos namuose su tokia problema praktiškai niekada nesusiduriama, taigi, tai dar vienas naujų butų privalumas.

Taigi, prieš nusprendžiant, kokį butą pasirinkti, gerai apgalvokite ir nedarykite skubotų sprendimų. Nepamirškite, kad butas yra ilgalaikė investicija, taigi, jis turėtų būti perkamas tik tada, kai būsite galutinai apsisprendę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *