Minkšti baldai svetainės viduryje

Kokią sofą ar minkštuosius baldus nusipirkti? Uždavinys rodos ir iš maloniųjų, bet šiuolaikinė pasirinkimo begalybė gali ne tik padėti vartotojui, bet ir užduoti keblių klausimų. Tuo labiau jeigu apie minkštus baldus žinai ne tiek jau ir daug, o atrodo, kad jie skiriasi tik vos savo išvaizda ir kaina. Tiesa tame, kad netgi iš pirmo įspūdžio labai panašios sofos gali būti beveik priešingo minkštumo, patogumo ir funkcionalumo. O svarbiausia, kad baldai taip pat, bene daugiausia įtakoja bendrą svetainės dizainą.

Ar girdėjote rekomendaciją šių dienų vartotojui (ir kalba čia nebūtinai eina apie minkštus baldus), kuri skelbia: „Šiandien pasirinkdami bet kurį daiktą prieš apsisprendžiant suraskite kuo daugiau informacijos, atsiliepimų ir vertinimų apie jį internete“.

Juk žymiau geriau praleisti, kad ir nemažai savo asmeninio laiko (kuris beje nieko nekainuos) besiaiškinant vieną, kitą niuansą, nei paskui gailėtis to nepadarius.

Taigi…. Ką gerai būtų žinoti prieš apsisprendžiant ties kuriuo gamintoju ar sofos ir minkštųjų baldų komplektu apsistoti? Kokia iš viso yra mums siūloma pasiūla, kaip suprojektuojami modernūs minkšti kampai ir sofos, kas svarbiausia? Kokie variantai siūlomi?

Pradėkime nuo vizualinio aspekto. Šiuolaikiniai minkšti baldai būna kampiniai arba atskiri. Jeigu (kas ypač dabar madoje) sofa turi stovėti viduryje kambario – salos dizaino minkšti kampai. „Salinių“ sofų pagrindinis požymis – jų nugarėlė (pagal savo išvaizdą) būtent pritaikyta atvirai erdvei. Tai yra tokių sofų nugarinė dalis neturi labai pastebimų, išreikštų siūlių ir atrodo kaip gražus vientisas monolitas.

Minksti_svetaines_viduryjeTokios sofos ir minkšti baldai tarnauja ne tik tiesiogiai pagal savo paskirtį, tai yra kaip vieta atsisėdimui ir poilsiui, bet ir bendroje svetainės/virtuvės erdvėje būna tarsi šių vietų atskirimas, kambario padalinimas. Šiuo atveju, gero pasirinkimo pradžia – tinkama sofos nugarėlė.

Bandydami įnešti šioje vietoje dizaino naujovių, minkštų baldų gamintojai siūlo ir visai modernius sprendimus. Pavyzdžiui vietoj baldo nugarėlės įntegruojamą vietą/lentyną žurnalams, laikaščiams sudėti.

Dar vienas ėjimas, įnešantis naujovę – ties minkšto baldo nugara statyti dizainerišką komodą arba suoliuką. Tokios komplektacijos ypatingai populiarios tarp itališkų baldų fabrikų.

Tokių baldų kainos dažnai būna kiek aukštesnės nei paprastų. Kainuoja jie vos daugiau dar ir todėl, kad dažniausiai būna moduliniais. Tai tikrai praverčianti, universali funkcija. Pavyzdžiui prabėgus kažkuriam laikui baldus galima be didesnių pastangų perstatyti, o jie atrodys tartum nauji ir skirti būtent tai namų vietai.

Naujovėms nėra ribų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *