Kurių vietų kvepintis negalima?

Ar esate girdėję posakį, kuris šiuo metu labai populiarus – daugiau yra mažiau? Jį labai puikiai galima pritaikyti kvepalams ir tam, kaip juos naudojate. Kvepalai neturėtų būti purškiami ant jūsų kūno didelėmis dozėmis, tai tarsi vyšnia ant torto, paskutinis akcentas, kuris privalo būti labai subtilus. Visi mėgsta kvepalus ir nori nuolat kvepėti kuo geriau, tačiau ir kvepalų įmanoma perdozuoti. Taip pat, egzistuoja kūno vietos, kuriose kvepalai iš viso neturėtų atsidurti – apie jas ir pašnekėkime.

Akys

Tikriausiai labai akivaizdu ir suprantama, jog kvepalai ir akys nėra tarpusavyje suderinimai dalykai. Nepurkškite kvepalų niekur net arti savo akių, kadangi didžioji dauguma kvepalų savo sudėtyje turi nemažai etilo alkoholio – kai kurie net iki 95 procentų. Būtent etilo alkoholis gali labai sudirginti jūsų akis, jos taps paraudusios ir niežės.

Plaukai

KvepalaiKaip jau tikriausiai žinote, kvapai patys savaime gana stipriai pritraukia kvapus iš aplinkos. Dėl šios priežasties kai kuriems žmonėms gali pasirodyti, jog jie kaip tik turėtų kvepinti plaukus, kadangi šie taip puikiai draugauja su kvapais. Kaip bebūtų, alkoholio pagrindu pagaminti kvepalai gali labai išdrėkinti jūsų plaukus, ypač jei purškiate juos tiesiai ant savo galvos. Jei ir taip turite sausus plaukus bei kovojate su pleiskanomis, to daryti tikrai nevertėtų. Tam yra gera alternatyva, kuri nesukels jokios žalos, bet duos norimą efektą – kvepalus purkškite ant savo plaukų šepečio ar šukų, o po to su jomis formuokite plaukus. Taip nepažeisite plaukų, tačiau jie kvepės.

Rankos

Bene pats populiariausias būdas kvepintis yra papurkšti kvepalų ant vidinių riešų pusių. Tai yra iš tiesų puiki vieta kvepinimuisi, tačiau reikėtų pasirūpinti, jog kvepalai nepatektų ant plaštakos ar ant delno. Vėlgi, kvepalai gali labai išsausinti jūsų rankų odą, todėl ši sutrūkinės ar net atsiras žaizdos. Be to, esame įpratę su rankomis trintis akis, todėl tokiu būdu galite sudirginti ir akis.

Pažastys

Kaip ir rankos ar plaukai, taip ir pažastys gali būti sudirgintos nuo kvepalų. Pažastyse yra labai daug prakaito liaukų, kurias kvepalai gali sujautrinti ir sukelti niežulį ar net deginimą.

Kur purkšti kvepalus?

Geriausios vietos kvepalams be abejonės yra taškai, kuriuose labai aiškiai jaučiamas pulsas. Tai yra riešai, kaklas, vidinė kelių pusių. Jei purkšite kvepalus į šias vietas, visuomet kvepėsite labai gerai ir nepadarysite žalos savo kūnui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *