Keltai – viena patogiausių transporto priemonių

Šiandien tikrai negalime skųstis, kad keliautojams siūlomas per mažas transporto priemonių pasirinkimas. Rinktis tikrai turime iš ko: šiandien galime keliauti lėktuvu, autobusu, traukiniu, lengvuoju automobiliu, o taip pat ir keltu. Keltai paskutiniu metu tampa vis populiaresne transporto priemone, nes jie tikrai turi nemažai pranašumų prieš kitus pasirinkimus. Taigi, kodėl verta rinktis būtent keltą?

keltaiVienas didžiausių privalumų yra tai, kad keliaujant keltu galima pasiimti ir lengvąjį automobilį. Turbūt neverta nė sakyti, kad kai kuriose užsienio šalyse automobilių nuoma kainuoja tikrai nepigiai, taigi, tokiu būdu galima sutaupyti tikrai nemažai pinigų. Keltų bendrovės gana dažnai parengia įvairių specialių pasiūlymų, kuriais nepasinaudoti būtų tikra nuodėmė, ypatingai tuo atveju, jei tiesiog dievinate komfortą. Nuvykus į svečias šalis jums nereikės sukti galvos, kaip nuvykti į vieną ar kitą vietą visuomeniniu transportu, nes visur galėsite vykti nuosavu automobiliu. Jums nereikės rūpintis autobusų grafikais ir į bet kurią vietą galėsite nuvykti bet kuriuo paros metu.

Taip pat keltai turi ženklų pranašumą prieš kitas transporto priemones – keleivių bagažo svoris nėra ribojamas, taigi, jūs galite pasiimti tiek daiktų, kiek jų jums gali prireikti kelionėje. Nors kartais kelionės keltu atsisakoma vien dėl to, kad kelionė trunka pernelyg ilgai, tačiau ji neprailgsta, nes su savimi galite pasiimti ir knygų, ir nešiojamąjį kompiuterį, taigi, tikrai turėsite kuo užsiimti kelionės metu. Lėktuvų bendrovės vis labiau riboja bagažo svorį, tačiau su šia problema nesusidursite, jei keliausite keltu.

Kartais kyla problemų, kai tenka apsispręsti, kur palikti savo mylimą augintinį, kai išvykstate atostogų. Ne visada paprasta surasti, kas galėtų augintinį prižiūrėti, o gyvūnų viešbučiai kainuoja pernelyg brangiai, ir gyvūnėlis patiria nemažai streso. Keliaujant lėktuvu ar autobusu pasiimti augintinį gali būti pernelyg sudėtinga, tačiau keliaujant keltu tai nesukelia jokių nepatogumų – svarbu yra tai, kad augintinis turėtų tarptautinį skiepų pažymėjimą ir mikročipą, tačiau šiandien tuo turėtų pasirūpinti kiekvienas šeimininkas,net ir nevykstantis į užsienį.

Taip pat svarbu ir tai, kad keltų bilietų kainos tikrai yra prieinamos praktiškai kiekvienam, taigi, tikrai galite sau leisti pasidovanoti kad ir trumpas atostogas.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *