Baldai namams

Baldai namuose – būtini. Be jų, neturėtume kur atsisėsti, atsigulti, gaminti valgyti ir atlikti dar daugelį kitų veiksmų. Renkantis labai svarbu patogumas ir kokybė. Įvairios kėdės, lovos, sofos ar sėdmaišiai internetu sėdėjimui parduodami pigiau, nei stacionariose parduotuvėse.

kėdėsPirmiausia pakalbėkime apie kokybę. Kokybiškos medžiagos ir tinkama gamyba garantuoja, kad baldai tarnaus ne vienerius metus. Įsigijus nekokybiškus baldus rizikuojama gauti nepatogius ir greitai gendančius daiktus. Štai kodėl svarbu rinktis tuos, kurie parduoda ar gamina kokybiškus baldus. Dažnai nutinka taip, kad nusitrina audinys, sulūžta medienos detalės ar greitai išsėdima vieta. To tikrai niekas nenori, juk tai reiškia arba remontą, arba naujo baldo pirkimą.

Spalvos mūsų gyvenime užima svarbią vietą. Labai svarbu derinti visas esamas spalvas namuose, kad netaptų kičo pilna erdvė. Nebent Jūsų noras yra sukurti kičo stiliaus namus, tuomet derinti spalvų nereikia. Dizaineriai tiems, kurie nori nekeisti savo baldų ilgiau nei kelerius metus, rekomenduoja rinktis klasikinius modelius ir žemės spalvas. Jos ramins ir bus visuomet malonios akims. Rinkitės rudą ar žalią spalvas ir įvairius jų atspalvius. Taip pat šiek tiek juodos spalvos tiks, ypatingai kuriant prabangų interjerą. Tačiau nepadauginkite jos, nes gali erdvė atrodyti niūri ir šalta. Mūsų klimato zonoje verta rinktis šiltus tonus, o ne šaltus. Išimtis – virtuvė, kurioje gaminant maistą dažnai būna šilta.

Derinkite baldus prie jau esamų, pavyzdžiui, yra tamsios kėdės ir reikia naujo stalo. Juk nepirksite šviesiai rudomis kojelėmis stiklinio stalo? Puikiai žiūrėsis stiklinis stalas su tamsiomis kojelėmis. Jei įsirenginėjate naujus namus, tai baldus pirksite kartu. Tuomet gerokai lengviau viską suderinti. Visuomet prašykite pavyzdžių audinių ar kitų medžiagų, kad parsinešti į namus ir pažiūrėti ar tinka. Kartais parduotuvėje apšvietimas kitoks, tai spalva atrodo kitaip, nei namuose. Perkant internetu nuotraukos daromos kokybiškai, tai didelių neatitikimų nebūna. Toks apsipirkimas turi ir daugiau privalumų. Pagrindinis – kaina. Ji palankesnė, nei įprastose parduotuvėse. Juk nėra tokie didžiuliai antkainiai uždedami ir galima prekes parduoti pigiau. Tarkim sėdmaišiai internetu sėdėjimui parduodami daugelyje vietų. Internete kainos pigesnės. Be to, pasirinkimas didesnis, nes galima rinktis iš įvairiausių modelių.

Renkantis baldus reikia neskubėti ir gerai parinkti spalvas bei dydžius. Net jei ir įsigysite netinkamus, tai visuomet galima juos grąžinti ir išsirinkti labiau priimtinus. Atminkite, kad visuomet ramios spalvos ir klasikiniai baldų modeliai bus madingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *