Kalendorius – vienas efektyviausių reklamos būdų

Šiandien kalendorius – viena populiariausių reklamos priemonių, kuri pasirenkama tikrai ne be reikalo. Nors kartais manoma, kad šis reklamos būdas pernelyg brangus, tačiau jo efektyvumas tikrai garantuotas. Taigi, kodėl verta pasirinkti būtent tokį sprendimą, norint išpopuliarinti savo įmonę?

kalendoriusKalendoriai, priešingai nei įprastos skrajutės, kur kas rečiau atsiduria šiukšlių dėžėje, nes kalendorių galima pritaikyti buityje, ir tai priimama jau ne kaip „brukalas“, o kaip dovana. Jei kalendorių galima pasikabinti ant sienos, tai dar labiau džiugina, nes parduotuvėse parduodami kalendoriai kartais kainuoja ne taip ir pigiai.

Įmonę gauna tikrai nemenką naudą, jei kalendorius pakabinamas ant sienos – įmonės logotipas matomas ištisus metus, o jei jis pakabintas ne namuose, o kabinete, sunku net įsivaizduoti, kiek žmonių pamato šį logotipą. Nors kartais atrodo, kad tai tėra vienkartinė reklama, tačiau tai tikrai nėra tiesa, nes kalendorių gali pamatyti tikrai nemažai žmonių.

Spausdinta reklama šiandien turi patraukti akį – kadangi tikrai nemažai įmonių reklamuojasi būtent tokiu būdu, labai svarbu įgyti pranašumą ir sugalvoti, kaip galima tai padaryti kuo originaliau. Gaminys namams – tikrai geras pasirinkimas, ir visai nesvarbu, kaip jūs jį pateiksite – ar jis bus gaunamas į pašto dėžutę ar įteikiamas rankas. Kiekvieną dieną savo pašto dėžutėje randame tikrai nemažai reklaminių skrajučių, ir tos, kurios nepatraukia dėmesio, paprastai būna išmetamos net neperskaitytos. Taigi, įmonėms ir reklamų agentūroms tenka sukti galvą, kaip reklamą padaryti patrauklesnę.

Kalant apie reklamą, ne visada galima sakyti, kad svarbiau yra kiekybė nei kokybė, nes iš reklamos visų pirma tikimasi realios naudos – didesnės įmonės apyvartos. Taigi, labai svarbu, kad reklama nebūtų atstumianti, ir keltų žmonėms susidomėjimą. Taigi, kur kas palankiau atsispausdinti mažiau kalendorių nei daugiau įprastų reklaminių skrajučių, nes tokia reklama bus kur kas efektyvesnė. Jei kalendorius kabės ant sienos, jūsų įmonė bus reklamuojama ištisus metus, ir tikrai šią reklamą pamatys nemažai žmonių.

Taigi, pasvarstykite, ar jūsų reklama yra pakankamai efektyvi. Įsitikinkite, kad jos potencialūs klientai nevertina kaip šlamšto – juk visų pirma svarbiausia įgyti klientų pasitikėjimą, tiesa?

1 komentaras

  1. as irgi manau, kad reklamos gamyba privalo buti kokybiska. Niekas nenori gauti slamsto, kurio paskui net nepanaudos. Geriau jau maziau bet kokybiskai, negu daug ir belekaip padaryta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *