Kaip patogiai įsirengti sau biurą

Biuro patalpos KauneGeras ir gražus biuras pats neįsirengs. Vienus domina jau įrengti nuomojami biurai Kaune, kiti nori visko nuo pat pradžių: taip pat ir nuo pradžių įrengti biurą, tobulai pritaikyti jį savo patogumui. Tai nėra misija neįmanoma, tačiau ko paprastai trokšta nuomininkai, užsakydami ir pilną buto įrengimą pagal pageidavimus?

Patogūs baldai darbui

Gana dažnai labai aktualu, kad biure būtų visi patogūs ir ergonomiški baldai, kurie leistų dirbti taip, kaip to iš tiesų norisi ir reikia. Taigi, tokie baldai gali būti diktuojami mados, arba tiesiog pagal asmeninius norus ir pageidavimus parinkti. Tai dažniausiai vis tiek bus vienoks ar kitoks stalas, ir viena ar kelios kėdės. Tai pagrindiniai baldai darbui biure, kad ir kaip būtų liūdna žinot, kad teks sėdėti prie to stalo, ant tos kėdės kiaurą dieną. Visgi esame išmainę savo dienas leisti tokiose vietose, o ne, sakykime, dirbti laukuose ar kažkur kitur fiziškai. Vadinasi, taip labiau patinka. Tačiau dėl sveikatos atstovų kritikos, nemažai dirbančiųjų biure stengiasi būti bent kažkiek fiziškai aktyvesniais, pajudėti, ir vienaip ar kitaip stengtis užtikrinti sau geresnę padėtį. Tą padaryti gali leisti ir baldai, jeigu stengiamasi tikrai protingai juos naudoti. Pakeliamas stalas – vienas iš tų baldų, kuris biure kone daro stebuklus.

Patogi elektros instaliacija ir apšvietimas

Kas dar labai svarbu biure, tai geras elektros išplanavimas, kad nereikėtų vaikščioti po prailgintojų džiungles ir nesuprasti, ką daryti. Taip pat reikia ir tikrai gero apšvietimo, nes tik jis leidžia gerai ir patogiai jaustis, o darbas biure juk turi būti patogus. Venkite lempų, kurios yra visiškai baltos, mirgančios ir trukdančios mąstyti. Geriau tai turi būti šviesos, kurios nemigdytų, bet ir neakintų savo baltuma.

Tinkama šiluma

Aišku, gerame biure turi būti užtikrintas pakankamas šildymas, rekuperacija, vėdinimas. Oras turi ir judėti, ir būti pakankamai šiltas. Tai leis jaustis tikrai gerai.

Kambariniai augalai – mada biure

Kad biuras būtų gyvesnis, jaukesnis, kad nespengtų ta nejauki naujakurių tyla, verta jame apgyvendinti vieną kitą kambarinį augalą. Kambariniai augalai yra didelis malonumas, tačiau reikia stengtis tuos augalus ir prižiūrėti – ar biure, ar namuose juos laikysite. Jie reikalaus priežiūros.

Jaukumo ir poilsio kampelis kabinete

Mintis sukurti jaukų kampelį biure atsipalaidavimui apskritai yra verta dėmesio. Gal tai jaukus krėslas priešais langą, prie kambarini augalo, šalia esant mažam užkandžių barui. Juk tarp darbų reikia daryti pertraukėles.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *