Išsikraustyti prieš šventes

Paslaugos LondoneJeigu tau gruodžio mėnesį, prieš šventes, prireikia man and van east London, lengva nebus. Tuo metu visos mašinos atrodo tarsi užimtos. Man kraustytis buvo labai sunku, nes dėl švenčių padidėjo ir transporto srautai, ir pačių žmonių poreikis kažką kažkur nuvežti. Ėmė atrodyti, kad east London man and van yra tiesiog misija neįmanoma.

Buvo sunku rasti

Mes svarstėme, kodėl neįmanoma rasti žmonių, kurie galėtų padėti, artėjant Kalėdoms. Nejaugi žmonės negali kraustytis tokiu metu, nejaugi jie kraustosi tik tada, kai yra vasara ir šilta? Supratome, kad daug kas perka visokias dovanas, eglutes, ir tam kartais reikalingi tie išvežiotojai. Jeigu kažkas važiuoja į tolimesnius prekybos centrus pigiau apsipirkti, ten taip pat gali būti reikalingas toks žmogus, kuris ir pakeltų, ir pavežtų, ir paneštų. Šiaip taip mums pavyko rasti vienus žmonės, galinčius padėti persikraustyti.

Šiaip taip persikraustėme

Tačiau keblumų srautas vis tiek nesibaigė. Pirmiausiai – ilgai laukėme ant daiktų dėžių, kol atvažiavo mūsų iškraustyti. Pasirodo, ne kiekvienas galėjo taip imti ir daryti, ką nori. Kai tokie kamščiai, prieš šventes beveik neįmanoma pravažiuoti miesto. Visą laiką reikia spaustis ir tikėtis, kad gal dabar pavyks pravažiuoti sankryža, o ne ir vėl užstrigti prie šviesoforo. Kur bepažiūrėsi – žmonės mašinose ruošiasi savoms šventėms. Kažkas vežasi eglutę, pas kažką kažkokios dėžės. Bet ne tokios, kaip mūsų, baisia lipnia juosta apklijuotos – o tokios, ant kurių spalvotas dailus dovanų popierius. Tada žinai, kad čia taip gražu, nes kažkas planuoja kažką padovanoti.

Kalėdos naujuose namuose

Tačiau, kai mums visgi pavyko persikraustyti, Londonas nušvito naujomis spalvomis. Tiesiogine to žodžio prasme. Mat atsikraustėme į brangų rajoną centre, kur viskas be galo išpuošta, ir tu žinai, kad jau tikrai ateina Kalėdos. Gaila, kad šiais metais, kaip ir daug kartų prieš tai, čia nėra sniego. Bet nėra jo ir Lietuvoje, tad nežinia net, kur reikėtų bėgti jo ieškoti. Globalinis atšilimas pirmiausiai iš mūsų atima Kalėdas, o vėliau atims ir kai kuriuos augalus, kai kuriuos gyvūnus. Taigi, naujuose namuose Kalėdas sutikome labai jaukiai. Pasidengėme vaišių stalą, ir to pakako. Nes stalas buvo vienintelis baldas, kuris buvo neįpakuotas į kartoną. Buvo sunku ruoštis, nes net peiliai ir šakutės dar tebebuvo supakuoti. Tačiau po kurio laiko pagaliau šiaip taip įsikūrėme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *