„Centro FM“ – radijas internetu

Radijas internetuVis labiau auganti internetinio radijo klausytojų auditorija diktuoja madas, nuo kurių neatsilikti turime ir mes. Juk ne veltui sakoma, jog jei tavęs nėra internete, tavęs nėra išvis. Šiuo metu viskas pasiekiama ir daugiausiai populiarumo sulaukia būtent virtualioje erdvėje. Joje realizuojama viskas: nuo smulkiausių prekių iki stambiausių paslaugų. Kad ir ko prireikia – žmonės pirmiausiai suskumba to ieškoti interneto platybėse. Todėl ir „Centro FM“ radijas jau pasiekiamas šiuo būdu. Tiems, kurie mėgsta gerą muziką ir supranta, kaip svarbu sekti naujienas, pats metas prisijungti prie mūsų. Energingi ir visada geros nuotaikos kupini vedėjai pasiruošę entuziastingai pristatyti kiekvienam klausytojui tiek muzikos pasaulio, tiek iš kitų šalių mus pasiekusias ar vietines naujienas. Radijas internetu – tai galimybė būti įvykių centre kad ir kur būtumėte, o visada grojanti pati geriausia muzika – tai priežastis įsijungti.

Laisvas radijas internetu

Mūsų tikslas – kurti puikią klausytojų nuotaiką ir jaukią atmosferą. Palaikome laisvos radijo stoties idėją, todėl viskas, nuo ko esame priklausomi – tai gera muzika. Siekiame, kad ir mūsų klausytojus pasiektų tik objektyvi informacija. Dėl šios priežasties ypač daug dėmesio skiriame ją rinkdami ir ruošdami pristatyti Jums. Nesivaikome laikinų idėjų ir nepasiduodame aplinkinių įtakai, todėl galime pasigirti, kad esame laisvas radijas, kuriuo be abejonių gali pasitikėti kiekvienas klausytojas. Šių dienų pasaulyje, kupiname propagandos ir nuolat susikertančių politikų, verslininkų bei kitų garsių žmonių interesų, blaivus protas ir tikras žodis yra nepaprastai svarbu. Esame neutralūs ir visada rūpinamės, kad mūsų bangomis sklindanti informacija atsiribotų nuo bet kokių konfliktų. „Centro FM“ – patikimas ir laisvas Kėdainių miesto radijas.

Radijas internetu Kėdainiuose

Kiekvienam smagiausia yra klausyti savo krašto radijo soties, sekti savo regiono naujienas. Tokia yra ir mūsų, regioninio Kėdainių radijo misija. Orientuojamės į savo krašto klausytojus, siekiame visada pirmieji pristatyti svarbiausias miesto aktualijas. Regioninis radijas – tai galimybė kiekvienam klausytojui išgirsti tai, kas jam yra svarbiausia. Žinoma, mes nevengiame pristatyti ir tai, kas vyksta mūsų šalyje, visos Lietuvos mastu ar net apskritai visame pasaulyje. Už tai ir esame mėgstami klausytojų bei galime pasidžiaugti kasdien augančiu jų skaičiumi. Prisijunk prie ištikimų gerbėjų būrio ir tu, nes tai puiki galimybė mėgautis gera muzika, išgirsti vėliausias naujienas ir net gauti puikių prizų.

Socialinis radijas

„Centro FM“ yra radijas, kuris siekia ne tik objektyviai pristatyti naujienas ir transliuoti geros muzikos bei neblėstančios nuotaikos dozę Jums, tačiau ir atkreipti kiekvieno klausytojo dėmesį į socialines šalies, o ypač Kėdainių regiono problemas. Esame neabejingi padėčiai mūsų krašte, todėl visada skatiname atsakingą elgesį ir kultūros puoselėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *