Gruziniška virtuvė, virtuvės patalpos

Lietuvoje daugelio gyventojų pamėgta gruziniška virtuvė. Šiandieną galima rasti ne vieną kitos šalies patiekalų komplektą. Vieni mėgsta švelnesnį maistą kiti aštresnį. Pasirinkti gali, netgi išrankiausias. Gruziniška virtuvė žinoma nuo seno. Ji garsėja gardžiais patiekalais bei skaniu vynu. Originalius patiekalus gali paruošti ne kiekvienas, o tik patyręs virtuvė šefas. Didelę reikšmę maisto ruošimui turi tinkamai įrengtos virtuvės patalpos. Gardžiais gruziniškais patiekalais galite paskanauti restorane “Genacvale”. Norint pagaminti tikrą skanų maistą nepakanka gerų produktų. Didelę svarbą turi, be abejo, tai atliekantis žmogus, virtuvės patalpos, kurios turi būti itin patogios. Gruziniškas restoranas įsikūręs Vilniaus mieste upės pakrantėje. Čia rasite ne tik restoraną, bet ir viešbutį, kurio durys atviros visą parą. Užkandę restorane galite mėgautis poilsiu patogiuose kambariuose, kuriuose rasite:

gruziniška virtuvė· Belaidį internetą.

· Kabelinę televiziją.

· Įrengtus dušus.

· Rankšluosčius.

Viešbučio svečiams stengiamasi pateikti viską, kad čia praleistas laikas būtų malonus ir įsimintinas. Restorane “Genacvale” esančioje terasoje galima ne tik puikiai įsitaisyti, bet ir grožėtis puikiu kraštovaizdžiu. Pro langą galėsite matyti upės (Neries) nuostabius vaizdus. Viešbutį nesunkiai pasieks svečiai atvykę iš svetur. Nuo oro uosto reikės važiuoti apie 11 km. Važiuojantiems visuomeniniu transportu pėsčiomis eiti ilgai neteks, artimiausią stotelę rasite už penkiasdešimties metrų. Viešbutis, kuriame įsikūręs restoranas “Genacvale” yra visai netoli nuo Vilniaus senamiesčio. Susisiekimas yra gana patogus, čia galite atvykti nesugaišdami daug laiko.

Restorane “Genacvale” galima puikiai praleisti laiką. Čia ne tik puikaus skonio patiekalai, bet ir maloni aplinka. Restorane skambanti muzika puikiai įsilieja į aplinką, daro ją šiltesnę ir jaukesnę. Šventiškai paruošti patiekalai suteikia pakilumo jausmą. Restorane dirbantys darbuotojai stengiasi ypatingą dėmesį skirti kiekvienam atvykusiam svečiui. Čia galima švęsti įvairias šventes (vestuves, gimtadienius, pobūvius ar kitas), kuriose gali dalyvauti, net virš penkiasdešimt žmonių.

Restorane “Genacvale”galite paskanauti:

· Įvairiausiais desertais.

· Troškiniais.

· Kepsniais.

· Sriubomis.

· Gardžiu tradicišku gruzinišku vynu.

Kiekvienas patiekalas yra ypatingo savito skonio. Gruziniška virtuvė leidžia pajusti nuostabios šalies Gruzijos skonius. Vynas čia tikrai ypatingas, daugelio vertinamas. Gruziniški vynai žinomi nuo seno, jį mėgsta daugelis. Restorane jo galima paragauti ne vienos rūšies. Nereikėtų pamiršti, kad restorane dirba ne paprastas virėjas, o maistą ruošia virtuvės šefas, kuris yra tikras gruziniškų patiekalų meistras. Restoranas “Genacvale” pasikvietė jį, netgi iš pačios Gruzijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *