Gėlės pagal zodiako ženklą

Gėlės – labai pigi ir paprasta alternatyva nudžiuginti artimą žmogų. Klaidingai manoma, kad tik vyrai jas privalo dovanoti savo moterims. Net ir dailiosios lyties atstovės privalo nepamiršti, kad taip galima labai paprastai praskaidrinti dieną savo vyrui. Žinoma, nebūtina įteikti gėlių į rankas. Pastarasis tikrai pastebės jei gėlytės jo lauks dailiai pamerktos į vazą. O juk nustebinti yra taip paprasta, juolab kai šiuo metu beveik visoje Lietuvoje egzistuoja galimybė, kaip gėlės internetu. Net neišeinant iš namų, net nepakeliant dailaus užpakaliuko nuo lovos galima laukti, kol trokštama gėlių puokštė pasieks jūsų namus. Tiesa, kartais gėlių pasirinkimas yra toks platus, kad sunku rasti puokštę labiausiai atitinkančio žmogaus asmenybę. Galvojame apie spalvas, apie gėlių reikšmes ir net nesusimąstome, kad jas galime išrinkti paprasčiausiai vadovaujantis horoskopais. Jų tik 12, o sužinoti, kokios gėlės labiausiai tinka kiekvienam labai paprasta. Ištiesime jums pagalbos ranką ir suteiksime tokio pobūdžio informaciją.

gėlės internetuAvinas: šio zodiako ženklui labai tinka spygliuočiai, tad net ir gražiai dekoruota pušies šaka atrodys labai nuostabiai ir, žinoma, pradžiugins gavėją.

Tauras: jam labiausiai tinka lauko gėlės. Juk šis zodiako ženklas telpa į žemės stichiją. Paskinkite gėlių puokštę arba užsisakykite internetu.

Dvyniai: jie mėgsta prabangias gėles. Gėlės internetu, kad ir kada jas užsakytumėte, namus pasieks šviežios ir žydinčios.

Vėžys: šiam ženklo atstovui labiausiai tinka lotosas arba lelija… Kaip supratote – geriausia vandens gėlės.

Liūtas: jie labai apsidžiaugs gavę saulėgrąžą dovanų. Tai apskritai vienos šauniausių gėlių, kadangi labai ilgai džiugina akį.

Mergelė: narcizas ir chrizantema – geriausias pasirinkimas asmeniui, kuris yra gimęs po šiuo ženklu.

Svarstyklės: jos labai mėgsta astrus iš kurių galima sukurti nuostabias puokšteles.

Skorpionas: galima dovanoti net ir kaktusą, kadangi šiam zodiako ženklui jis labiausiai ir tinka. Aišku, jį reikia dekoruoti, ką puikiai atliks profesionalai.

Šaulys: kiaulpienė. Pavasaris – pats geriausias metų laikas, kada galite nustebinti šauliuką.

Ožiaragis: našlaitė. Nebijokite padovanoti ir vazonuose augančių gėlių. Jos ilgai džiugins jūsų akį ir galėsite stebėti, kaip po truputi auga.

Vandenis: jie taip pat labai mėgsta orchidėjas.

Žuvys: labiausiai tinkantis augalas – aguona. Amžinai žydintis ir nešantis nuostabią harmoniją į jūsų namus.

Gėlės internetu gali išspręsti daugelį jūsų problemų, tad jei tik norite nustebinti savo mylimą žmogų – pasinaudokite egzistuojančiomis galimybės. Juk šypseną gauti taip paprasta, o ji gali pradžiuginti ne tik patį besišypsantį žmogų, tačiau ir aplinkinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *