Garsiausios sofos iš serialų

Kai kuriuose serialuose rodyti minkštų baldų komplektai tapo tikromis ikonomis. Pavyzdžiui, pasaulį savo laiku užvaldžius geltonajai sofai iš serialo „Draugai“, šis minkštas baldas tapo daug kur kopijuojamas ir brangiai parduodamas. Tad televizijos dėka, skirtingų žmonių namų interjeras taip pat gali atrodyti skirtingai. Kokie minkštų baldų komplektai ir sofos išniro žydrajame ekrane, o vėliau dėl to – ir mūsų namuose?

Draugai

Baldų komplektasNa gerai, gal ir ne visai sąžininga minėti tą patį serialą ir pradžioje, ir plėtotėje, bet… Serialas truko net 9 metus, tad ir ką pasakyti apie jį bei jame buvusią sofą yra. Sunku net įsivaizduoti, kiek iš tiesų identiškų sofų kūrėjai turėjo padaryti, nes juk filmuota daug metų, o baldas atrodydavo kaip naujas. Naujas, bet ne toks, kuris kristų į akį savo puošnumu ir nepaprastai reikšminga išvaizda. Sofa kai kam atrodytų geltona, kai kam galbūt net ruda, rusva ar morkos spalvos. „Draugai“ visoje televizijos istorijoje turėjo vieną didžiausių įtakų žiūrovams. Tik jų dėka išpopuliarėjo idėja, jog gyvenime svarbiausia turėti draugų. Kartu paplito ir tokios kavinėse, kuriose jauni žmonės tiesiog kelias valandas ar pusę dienos sėdi, šnekučiuojasi, leidžia laiką. Taigi, ir seriale buvę baldai taip pat buvo labai akivaizdžiai išpopuliarinti.

Simpsonų sofa

Sunku būtų rasti žmogų, kuris nė karto nesijuokė iš geltonųjų animacinių personažų Simpsonų. Jų sofa, esanti svetainėje – turbūt daugiausiai metamorfozių kada nors televizijoje patyręs baldas. Be to, kad ten kone kiekviename epizode matome ką nors sėdintį ir žiūrintį televizorių, tai labai daug dėmesio šiai sofai tenka kiekvieno filmuko užsklandoje pradžioje. Vos pasigirsta Simpsonų melodija, mes žinome, kad laukia puikios 20 minučių. Jos prasideda, sulig tuo momentu, kai visi nariai subėga į niekada nesikeičiančio interjero svetainę ir sušoka ant rudos sofos. Tačiau pati sofa nuolat patiria visokias keistas permainas. Ji mažėja, didėja, dingsta, virsta vandenine ir prisitraukia įvairiausias fantastines savybes. Sunku ir sugalvoti, ko tik ta sofa nėra patyrusi.

Vedęs ir turi vaikų

Tai vienas pirmųjų serialų, kuris buvo toks populiarus, rodomas per lietuvišką televiziją. Serialui jau nemažai metų, o tradicija filmuoti pagrindinį veikėją, žiūrintį televizorių, išliko. Šio TV šou metu matydavome, kaip Elas Bandis sėdi ant spalvotos, gėlėtos sofos, ant kurios vis prisėsdavo ir visi kiti serialo personažai. Tokios sofos dabar priklausytų klasikiniam stiliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *