Žymos archyvas: sodybos nuoma

Sodybos nuoma – pailsėkime kaime!

Kaimo turizmas ir sodybos nuoma kaime daugeliui Lietuvos žmonių artima poilsio sritis. Jau nuo vaikystės esame įpratę prie kaimo, gamtos. Todėl sodybos nuoma tampa ne tik poilsio, bet ir švenčių vieta. Pabūvoti gamtoje ir atgauti jėgas renkasi vi daugiau didmiesčio gyventojų.

Sodybos nuomaKiekvienais metais Lietuvoje daugėja teikiančių kaimo turizmo ir sodybos nuomos paslaugas. Čia puikiai leidžia savo atostogas ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir turistai iš užsienio. Kadangi pastaruoju metu daug Lietuvos žmonių gyvena užsienyje, sugrįžę atostogų į Lietuvą, jie renkasi kaimo turizmo sodybą. Taip pat sugrįžę į Lietuvą emigrantai kaimo turizmo sodybose rengia susitikimus su giminėmis, draugais.

Tačiau daugelis neapsistoja ilgam laikui. Dažniausiai šie svečiai, kurie pasikaitina pirtyje, pasidžiaugia kaimo teikiamais malonumais, pasigroži gamta ir sekančią dieną keliauja namo. Dažniausia sodybų paklausa būna vasaros sezono metu ir savaitgaliais. Daugelio sodybų savaitgaliai yra užimti ir gana sudėtinga rasti laisvų vietų. Laisvų vietų galima rasti darbo dienomis. Todėl daugelis kaimo turizmo sodybų šeimininkų plėtoja vienadienes paslaugas.

Skaityti straipsnį “Sodybos nuoma – pailsėkime kaime!” »