Žymos archyvas: naujausi vezimeliu modeliai

Vaikiški vežimėliai ir autokėdutės internetu

Vaikiški vežimėliai yra vienas iš svarbiausių pirkinių, kuris tampa aktualus būsimiems tėveliams. Šiuo metu net nereikia važiuoti į parduotuves ieškant tinkamo, nes galima apsilankyti http://www.vezimeliu-kampelis.lt/ internetinėje parduotuvėje ir įsigyti patikusį net neišėjus iš namų. Visi žinome, kiek laiko reikia skirti paieškoms, o kūdikio kraitelio sąrašas tikrai ilgas, tad pasinaudojus internetu galima sutaupyti laiką ir kitiems pirkiniams, pavyzdžiui, automobilinėms kėdutėms http://www.vezimeliu-kampelis.lt/automobilines-kedutes internetinėje parduotuvėje.

Ką būtina žinoti apie vaikiškus vežimėlius? Svarbu tai, kad šis pirkinys ne vienam mėnesiui, net ir ne vieneriems metams, tad būtina pirkti tinkamą ir kokybišką. Vežimėliai reikalingi nuo pat kūdikio gimimo iki kol jis savarankiškai vaikščios ilgesnius atstumus, tai dažniausiai trunka iki trejų ar net ketverių metų. Jų yra labai daug rūšių.

Saugios automobilinės kėdutėsPats pirmasis vežimėlis yra lopšinio tipo. Jis skirtas kūdikiams, kurie dar negali sėdėti. Tokio vežimėlio prireiks iki kol kūdikiui sukaks maždaug pusmetis. Kai kurie tėveliai pasirenka tokį lopšį, kurį galima tvirtinti automobilyje ir nereikia pirkti automobilinės kėdutės. Taip pat siekiant turėti kuo daugiau komforto, kad netektų po pusmečio vėl ieškoti vežimėlio, tėvai įsigyja trys viename tipo vežimėlių komplektą, kurį sudaro lopšys, automobilinė kėdutė ir vežimėlis didesniam vaikui. Ant tos pačios važiuoklės galima dėti tą dalį, kurios tuo metu reikia.

Skaityti straipsnį “Vaikiški vežimėliai ir autokėdutės internetu” »