Kas yra faneruotos durys?

Vienos populiariausių vidaus durų rinkoje – faneruotos durys. Nors daugiau reikalavimų yra keliama lauko durims, tačiau vidaus durys taip pat dažniausiai pasirenkamos apgalvotai ir įvertinus savus poreikius. Vidaus durys, kaip ir lauko durys ar buto durys, turi turėti kuo geresnę garso izoliaciją, o daugeliui svarbu, kad vidaus durys būtų gražios, nes tai yra interjero akcentas.

faneruotos durysFaneruotos durys yra skydinės, o jų paviršius papildomai dengiamas įvairių rūšių medienos (pavyzdžiui, ąžuolo, uosio, beržo, vyšnios, klevo, raudonmedžio ir kt.) lukštu. Faneruotų durų populiarumą, pirmiausia, lemia itin geras kainos ir kokybės santykis. Antra, faneruotos vidaus durys daugeliui patrauklios ir išvaizda, kadangi išoriškai mažai kuo skiriasi nuo natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio. Trečia, šios durys puikiai tinka tiek namuose, tiek biuruose.

Faneruotos durys: pasirinkimo įvairovė

Faneruotų durų pasirinkimas gana platus tiek prekybos vietose, tiek ir perkant internetu. Kalbant apie konstrukciją bei gabaritus, tai faneruotos durys gali būti vienvėrės ar dvivėrės, atidaromos ar stumdomos. Pagal bendrą išvaizdą, tai faneruotos durys gali būti aklinos arba su stiklais.

Populiaru viduje statyti faneruotas duris, kurių tam tikra dalis ar dalys yra įstiklintos.

Faneruotos durys, spalvos atžvilgiu, gali būti pačios įvairiausios, kas taip pat sąlygoja, jog šios durys rinkoje užima gana aukštas pozicijas ir yra itin populiarios. Faneruotos vidaus durys gali būti šviesios, tamsios, netgi ryškiaspalvės, blizgios, matinės ir t.t. Todėl tai suteikia galimybę duris derinti prie kambario sienų ar grindų spalvos.

Faneruotų durų kaina

Faneruotos durys kaina yra priimtinos net ir žemesnes pajamas turintiems žmonėms. Daugelyje prekybos vietų faneruotų durų kaina prasideda nuo trijų šimtų litų. Tiek mokėtumėte už paprastas, įprasto dydžio, aklinas duris. Jei norite durų, kuriose būtų kažkiek stiklo, kuris duris paįvairina – mokėsite jau virš keturių šimtų litų. Jei kaina per didelė – alternatyva būtų laminuotos durys, kurias galite įsigyti už porą šimtų litų ar net pigiau.

Jei duris įsigyti nėra skubu, tikslinga patyrinėti rinką, palaukti gerų pasiūlymų. Pavyzdžiui, paieškos sistemos lauke įveskite frazę ,,faneruotos durys akcija“ ir gausite nemažai rezultatų, iš kurių galėsite pasirinkti, kurių prekybininkų taikomos akcijos faneruotoms durims jums priimtiniausios.

Faneruotos durys Vilniuje, faneruotos durys Kaune yra visuose didžiuosiuose šių miestų statybinių prekių prekybos centruose. Tad jei turite galimybę – pasižvalgykite, išsirinkite, kas Jums labiausiai patinka.

Nestandartinės faneruotos durys

Ne bėda, jei Jūsų vidaus durims palinktos angos yra didesnės ar mažesnės, siauresnės ar platesnės už standartinius išmatavimus. Nestandartinės faneruotos durys gali būti pagamintos pagal individualius užsakymus, kas suteikia galimybę neatsisakyti modernių interjero sprendimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *