Automobilio saugumo reikmenys

Automobilio saugumo reikmenys yra tiesiog privalomi, norint užtikrinti, kad kelionė būtų tikrai saugi. Kalbant apie saugumo, dažnam mūsų visų pirma tai kelia asociacijas su vaistinėle, kuri yra privaloma kiekviename automobilyje, tačiau tuo, žinoma, saugumo užtikrinimas neturėtų apsiriboti.

automobilio saugumo reikmenysKiekvienas vairuotojas savo automobilyje privalo turėti vaistinėlę, gesintuvą ir šviesą atspindinčią liemenę, o jei keliaujama su vaikais – ir automobilinę kėdutę. Vaistinėlėje anksčiau privalėjome turėti įvairių vaistų, kurių galiojimo data nebebūtų pasibaigusi, o šiandien privalome turėti tik tvarstį. Saugumo reikalavimai taip pat numato, kad kiekvienas vairuotojas privalo turėti šviesą atspindinčią liemenę – jei kelyje sugestų automobilis ar nuleistų padangą, tokiu atvejų išeiti ant kelio galėsite tik dėvėdami šviesą atspindinčią liemenę, kad būtumėte matomi kitiems vairuotojas ir išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.

Tiems žmonėms, kurie keliauja su mažamečiais vaikais, taip pat svarbu pasirūpinti, kad vaikams keliauti būtų saugu, Tą gali užtikrinti automobilinė kėdutė saugumui. Seniau tai nebuvo privaloma, tačiau šiandien neturimeteisės rinktis ir rizikuoti vaikų saugumu. Automobilinės kėdutės gali užtikrinti, kad vaikai kelionės metu jausis patogiai, ir bus saugūs – tikrai negalime būti užtikrinti, kad kelionės metu nieko nenutiks, taigi, rizikuoti tikrai nevertėtų.

Nors kartais piktinamasi, kad automobilio saugumo reikmenų tenka turėti pernelyg daug, tačiau, kaip teigiama gerai žinomame posakyje „atsarga gėdos nedaro“. Niekada negalime būti tikri, kad nieko nenutiks, todėl rizikuoti tikrai nevertėtų. Geriau saugumu rūpintis daugiau nei mažiau, nes pernelyg saugu paprasčiausiai nebūna. Kiekvienas vairuotojas visų pirma turi suvokti, kad kelionė turi būti saugi, tad labai svarbu pasirengti galimiems netikėtumams kelyje. Nors ir tikimybė, kad atsitiks nelaimė, gali būti ir labai menka, tačiau ji visada išlieka, todėl vertėtų tam pasirengti.

Taigi, rūpinkitės savo bei keleivių saugumu ir užtikrinkite, kad automobilyje turite visus reikalingus saugumo reikmenis. Jei ne, tuomet vertėtų pasirūpinti tuo jau šiandien – juk niekada negalime būti užtikrinti dėl ateities ir numatyti, kas gali, ir kas negali nutikti. Nepasiduokite likimui į rankas, ir pasirūpinkite savimi bei savo keleiviais – juk saugumas tiesiog neįkainojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *