Auto nuoma

Šiandieną auto nuoma populiari. Atvykę trumpam laikui galite išsinuomoti automobilį, jums nebūtina jį pirkti. Tai gali užtrukti, kol rasite pageidaujamą automobilį, išsinuomoti galite greitai ir be papildomų rūpesčių. Tokias paslaugas teikia ne viena įmonė, svarbu pasirinkti tą, kuri siūlo palankiausias sąlygas. Nebrangiai išsinuomoti automobilį galite UAB „CaRent“. Įmonė siūlo ne tik geras kainas, bet ir patikimas transporto priemones. Jei jums reikalingas mikroautobusas, jį, taip pat, čia galite rasti. Nuomos paslaugos teikiamos visiems asmenims. Svarbu, kad būtumėte ne jaunesnis nei 19 metų. Visi siūlomi automobiliai ir mikroautobusai techniškai tvarkingi. Galima trumpalaikė arba ilgalaikė nuoma. Kainos derinamos, priklausomai nuo pasirinktos transporto priemonės, nuo nuomos laikotarpio. Įmonė siūlo ne tik auto nuomą, bet ir kitas paslaugas:

auto nuoma· Automobilio draudimas.

· Galite išsinuomoti ne tik automobilį, bet ir nevairuoti patys. Įmonė gali jums pasiūlyti vairuotojo paslaugas. Galima automobilio nuoma su vairuotoju.

· Papildomos automobilių įrangos nuoma.

· Papildoma vairuotojo nuoma.

UAB „CaRent“ gali viskuo pasirūpinti, jums tik liks mėgautis kelione. Įmonėje galite pasirinkti ne tik standartinius automobilius ar mikroautobusus, bet ir retro automobilius. Nuomos laikotarpis nėra ribojamas, automobilį galite nuomotis dienai, savaitei, mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Dažnai nuomojami mikroautobusai, jei keliauja didesnė grupė žmonių. Tai puikus sprendimas šventėms, vestuvėms ar ekskursijoms. Jums nereikės niekuo rūpintis. Važiuojant su draugų kompanija nereikės ginčytis, kas vairuos automobilį, kadangi automobilį galite išsinuomoti su vairuotoju. Tai labai patogu. Patinkantį automobilį galite rezervuoti iš anksto, kadangi įmonė negali garantuoti, kad jis bus laisvas jums reikiamu metu. Užsukę į UAB „CaRent“ internetinį puslapį galėsite matyti visų siūlomų automobilių nuotraukas bei aprašymus (durų bei sėdimų vietų skaičių, naudojamo kuro tipą bei kitus). Kainos, taip pat, pateiktos, tačiau jas reikia tikslinti. Patrauklios kainos siūlomos nuomai ilgesniam laikotarpiui. Nuomojant automobilį ar mikroautobusą reikalingas užstatas. Suma priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės. Dėl draudimo rūpintis nereikės, kadangi kiekvienas automobilis yra apdraustas (privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASKO). Nuomodami transporto priemonę atkreipkite dėmesį į tai, kad kuras neįeina į nuomos kainą. Automobilis jums bus nuomojamas su tam tikru kiekiu degalų, kadangi priešingu atveju jums nepavyks pajudėti iš vietos. Su tokiu pačiu kiekiu turėsite grąžinti pasibaigus nuomos laikotarpiui. Nuomotis automobilius yra patogu, ypač jei atvykstate neilgam laikotarpiui ir transporto priemonė jums reikalinga laikinai.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *