Atvykę į Lietuvą išsinuomojo automobilį

Atvykęs į Lietuvą Džimas iškart rado skelbimą, kur parašyta – nuomojame automobilius Vilniuje. Jis atskrido į oro uostą Vilniuje, planavo nemažai pamatyti Lietuvoje. Todėl http://www.autonuoma100.lt/ leido jam nebrangiai išsinuomoti gerą automobilį, su kuriuo galėtų apvažiuoti tas Lietuvos vietas, kurias seniai norėjo pamatyti.

Kodėl geriau nuomotis

Nuoma automobiliųKaip komentavo svečias iš užsienio, automobilio nuoma jam visada atrodo patrauklesnis sprendimas nei važiavimas traukiniais ar autobusais. Anot svečio, Lietuvoje dar nėra taip gerai išvystytas viešasis transportas, kad per ribotą laiką galėtum visur pamatyti viską, ką nori. Jis, aišku, žavisi paties miestų, ypač Vilniaus išvystytu viešuoju transportu. Juk čia tikrai labai patogu pamatyti daug dalykų, patogu naudotis ir mobiliomis aplikacijomis, norint pamatyti, kada koks troleibusas važiuoja pro šalį. Tačiau, kaip sako svečias, jam daug įdomiau atrodo tokia galimybė tiesiog tai savaitei turėti mašiną.

„Aš nemažai keliauju, ir man visada labai smagu, kai turiu savaitę laiko mažai šaliai ir automobilį. Tada aš sėdu į jį ir važiuoju visur, kur man atrodo įdomu ir smagu. Šiais laikais keliauti gali jau tiesiog sėdėdamas namie prie kompiuterio ir įsijungęs Google Street View. Tačiau tada nepatiri beveik nieko, tai tas pats, kas žaisti kompiuterinį žaidimą. Man kur kas smagiau gyventi šioje, o ne virtualioje realybėje. Todėl noriu išsinuomoti automobilį ir būdamas pats savo laiko šeimininkas, keliauti po šalį laisvai“, – sako vyras.

Ką pamatė

Svečias sako, kad nė karto nepasigailėjo, kad atvyko į Lietuvą ir kad po ją važinėjo su automobiliu. Kitaip, kaip jis sako, nebūtų pavykę pamatyti tiek daug. Labiausiai jam patiko Dzūkijos kraštas ir Žemaitija su pajūriu. Kaip standartiškai nutinka visiems užsieniečiams, jį taip pat labai sužavėjo ir Nida, Nidos paplūdimiai ir grožybės. Jam labai patiko pamatyti Vokišką Klaipėdos senamiestį, taip pa įspūdingo grožio Kuršių Neriją.

Dzūkijoje jam labai graži pasirodė Merkinė, žavinti savo piliakalniu, piramide, apžvalgos bokštu, o ir didelėmis Nemuno platybėmis, savotiškais miškais. Taip pat labai patiko Zervynos, keista vieta, kur yra etnografinis kaimas su keliais belikusiais jo gyventojais. Ten Ulos upe dažnai plaukia baidarės. Svečias norėjo išsinuomoti ir jas, bet suprato, kad bus per daug lobistinių problemų, be to, tą geriau daryti tada, kai esi ne vienas, o su kompanija, kuria gerai pasitiki. Taigi, atidėjo kitam kartui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *