Pirmasis Loros darbas

Į šį miestą Lora atvyko kupina vilčių ir tikėjimo, kad galės čia pradėti kitą gyvenimą, daugia uždirbti, padėti finansiškai savo šeimai, likusiai nepritekliaus šalyje, gimtinėje. Pirmasis Loros darbas – elite cleaning services. Ne iš karto jai pavyko tokį darbą gauti, ir dėl jo ji turėjo pasistengti komunikuodama su pažįstamais, kol viena giminaitė pasikvietė ateiti į viešbutį, kuriame pati dirba, nes ten kaip tik turėjo atsilaisvinti darbo vieta.

Darbo specifika

Tvarko kambariusKaip pasakoja Lora, darbo specifika gali būti ne vienoda. Ta pati valytojų brigada gali valyti tą patį viešbutį, kasdien turėdami tas pačias nuolatines pareigas. Tačiau ji gali būti ir mobili, kai kažkur atliekama home carpet cleaning London ar kitokios paslaugos, kur prireikia tokių atsiunčiamų darbuotojų. Taigi, dabar Lora džiaugiasi, kad gali tokiu darbu prisidėti prie namų švaros ir kartu sau užsidirbti. Kol kas jai dar neteko važiuoti kaip mobiliai darbuotojai, nors ten yra didesni valandiniai įkainiai. Tačiau, kaip sako kiti kolegos, tada negauni arbatpinigių. O pastarieji yra tikrai verti daug, jie yra laimės dalykas. Kartais gali visai nieko negauti, kartais – užsidirbti tiek, kad be vargo gyventi smagiai ir laimingai dar daug laiko. Taigi, kol kas Lora dirba viešbutyje.

Skaityti straipsnį “Pirmasis Loros darbas” »

Restauruojame duris

Atėjo metas restauruoti senas duris, ir composite fire door manufacturers darbai buvo pradėti. Taip buvo prieš savaitę, o dabar jau turime beveik baigtą restauravimą. Tik pažiūrėkite į nuotraukas – argi ne nuostabiai dabar atrodo mūsų namų durys? Lyg būtų prikeltos kažkokiam naujam gyvenimui. Taip nutinka su naujomis durimis ir su senomis, kurios atrodo kaip naujos – visi jomis žavisi, visi nori užeiti. Bet pirma papasakosiu, kaip mūsų durys atrodė anksčiau, ką mes pakeitėme, ir kokiu rezultatu dabar džiaugiamės. Na, tai tikrai nebuvo kažkokios metal security doors, kurių jau pats niekaip nepasitvarkysi. Tai buvo senos medinės durys, kurias mes dabar privertėme tiesiog spindėti.

Kaip atrodė

Durų atnaujinimasMatėsi, kad po baisiu durų įvaizdžiu kažkur slepiasi ir galimai gražios, naujai atrodančios spindinčios durelės. Mes tikrai norėjome, kad jos vėl būtų naudojamos. Kaip ir antroji lietuvių dailininkų banga maždaug 1930 – aisiais, mes manėme, kad menas turi semtis grožio ir įkvėpimo iš liaudies meno, iš senovinių dalykų. Todėl stengėmės čia išlikti vieningos nuomonės ir tą grožį palaikyti. Čia buvo senos medinės durys, ant kurių pastebėjome tikrai nemažai senovinių motyvų, įvairių drožinių ir panašių dalykų. Nesinorėjo, kad jos keliautų perdirbimui, kad būtų panaudotos kaip kuras, kad iš jų būtų padaryta kažkas tokio, ko tikrai geriau nedaryti.

Skaityti straipsnį “Restauruojame duris” »