„Centro FM“ – radijas internetu

Radijas internetuVis labiau auganti internetinio radijo klausytojų auditorija diktuoja madas, nuo kurių neatsilikti turime ir mes. Juk ne veltui sakoma, jog jei tavęs nėra internete, tavęs nėra išvis. Šiuo metu viskas pasiekiama ir daugiausiai populiarumo sulaukia būtent virtualioje erdvėje. Joje realizuojama viskas: nuo smulkiausių prekių iki stambiausių paslaugų. Kad ir ko prireikia – žmonės pirmiausiai suskumba to ieškoti interneto platybėse. Todėl ir „Centro FM“ radijas jau pasiekiamas šiuo būdu. Tiems, kurie mėgsta gerą muziką ir supranta, kaip svarbu sekti naujienas, pats metas prisijungti prie mūsų. Energingi ir visada geros nuotaikos kupini vedėjai pasiruošę entuziastingai pristatyti kiekvienam klausytojui tiek muzikos pasaulio, tiek iš kitų šalių mus pasiekusias ar vietines naujienas. Radijas internetu – tai galimybė būti įvykių centre kad ir kur būtumėte, o visada grojanti pati geriausia muzika – tai priežastis įsijungti.

Laisvas radijas internetu

Mūsų tikslas – kurti puikią klausytojų nuotaiką ir jaukią atmosferą. Palaikome laisvos radijo stoties idėją, todėl viskas, nuo ko esame priklausomi – tai gera muzika. Siekiame, kad ir mūsų klausytojus pasiektų tik objektyvi informacija. Dėl šios priežasties ypač daug dėmesio skiriame ją rinkdami ir ruošdami pristatyti Jums. Nesivaikome laikinų idėjų ir nepasiduodame aplinkinių įtakai, todėl galime pasigirti, kad esame laisvas radijas, kuriuo be abejonių gali pasitikėti kiekvienas klausytojas. Šių dienų pasaulyje, kupiname propagandos ir nuolat susikertančių politikų, verslininkų bei kitų garsių žmonių interesų, blaivus protas ir tikras žodis yra nepaprastai svarbu. Esame neutralūs ir visada rūpinamės, kad mūsų bangomis sklindanti informacija atsiribotų nuo bet kokių konfliktų. „Centro FM“ – patikimas ir laisvas Kėdainių miesto radijas.

Radijas internetu Kėdainiuose

Skaityti straipsnį “„Centro FM“ – radijas internetu” »

Ką apie greituosius kreditus vertėtų žinoti kiekvienam?

Pritrūkus pinigų greitieji kreditai yra vienas populiariausių skolinimosi būdų, ir tai visada leidžia greitai bei paprastai gauti pinigų reikiamų metu. Vis dėlto, gana dažnai galima išgirsti neigiamų dalykų apie tokį skolinimosi būdą, taigi, neretai kyla klausimas, ką reikėtų daryti, kad skolinimasis netaptų galvos skausmu.

Patarimai ieškantiems greitų pinigųVisada svarbu įsitikinti, kad pavyks grąžinti pinigus iki numatytos datos, nes būtent vėluojant ir kyla įvairių problemų: jei kreditas nėra grąžinamas iki numatytos datos, tokiu atveju yra skaičiuojami delspinigiai, o tam tikrą laiką uždelsus grąžinti kreditą, kliento duomenys gali būti perduodami skolininkų bazei, o čia paprastai duomenys yra saugomi net iki dešimties metų. Tikrai niekada nesinori jokių problemų, susijusių su skolomis, taigi, greitieji kreditai turi būti imami tik gerai apsvarsčius galimybes skolą grąžinti laiku.

Kartais yra manoma, kad greitųjų kreditų ėmimas gali sudaryti tam tikrų sunkumų skolintis ateityje, tačiau dėl to nerimauti nevertėtų: jei greitieji kreditai yra grąžinami iki numatytos datos, tokiu atveju galima būti tikriems, kad jokių problemų nekils. Visai kas kita, jei yra vėluojama, taigi, skolintis reikėtų itin atsakingai.

Skaityti straipsnį “Ką apie greituosius kreditus vertėtų žinoti kiekvienam?” »