Šildytuvai ir drėgmės surinkėjai šaltuoju sezonu leis mėgautis komfortu

Turbūt daugelis nemėgsta žiemos, o ypač mūsų šalyje. Prasideda taip visų nelaukiamas šildymo sezonas. Nors visiems smagu pasidžiaugti iškritusiu pirmuoju sniegu, tačiau šaltasis metų laikas atneša ir daug įvairiausių nepatogumų. Pykstame dėl didelio šalčio ir padidėjusių mokesčių. Esame nepatenkinti, kad mokame daug, o šilumos gauname mažai. Tam, kad šį sezoną nekiltų įprasta įtampa, turėtų pagelbėti sildytuvai, kurie kompensuos gyvenamosiose patalpose prarandamą šilumą.

SildytuvaiSuprantama, kad yra labai nemalonu, kai gyvename dideliame bute, prie radiatorių sunku prisiliesti, nes jie nežmoniškai kaitina, tačiau šilumos bute vis vien trūksta. Šąlame, o sušalę dažnai imame sirgti. Negana to, dažnai nutinka taip, kad patalpose ima kauptis drėgmė – taip gali būti dėl daugelio priežasčių. Tuomet atsiranda papildomi rūpesčiai, tokie kaip pelėsis. Daugelis žmonių jam yra alergiški, todėl tai tikrai vienas paskutinių „gyventojų“, kurį norėtumėte turėti savo namuose. Atsirandančios drėgmės problemą išsprendžia dregmes surinkejas. Tai jau antrasis prietaisas, kurį verta turėti savo namuose, jei norite šaltąjį sezoną praleisti komfortiškai.

Dabar galima rasti platų tokių prietaisų pasirinkimą ir svarbiausia – už prieinamą kainą. Šildytuvai, kaip ir oro sausintuvai, būna mobilūs, todėl vartotojui nekyla jokių keblumų, norint juos pernešti į skirtingas patalpas. Jie turi įmontuotus ratukus, todėl yra itin lengvai transportuojami, be didelių pastangų ir neeikvojant savo jėgų. Šių prietaisų yra daugybė įvairių modelių, todėl galima įsigyti tiek labai galingus, tiek ir vidutinio ar nedidelio galingumo šildytuvus.

Minėtų prietaisų dėka savo patalpose galėsite turėti tokią temperatūrą, kokią norėsite. Reguliuoti juos yra itin paprasta. O kalbant oro drėgnumo reguliavimą, drėgmės surinkėjas subalansuos drėgmės lygį ir anksčiau kankinę pelėsiai dings lyg jų ir nebūtų buvę. Šie prietaisai akimirksniu atlieka savo darbą ir leidžia gyventi jaučiant kur kas didesnį komfortą ir malonumą.

Jei neturite laiko važinėti po parduotuves, bandydami rasti, kur slepiasi šie šildytuvai ir oro sausintuvai, turėtumėte apsilankyti elektroninėje įrankių parduotuvėje. Užsisakyti juos yra labai paprasta – visa tai galima atlikti internetu arba tiesiog telefonu susisiekus su parduotuvės atstovais. Tai yra dar vienas privalumas, kuriuo gali džiaugtis pirkėjai, nes pastariesiems, kad užsisakytų prekes, nebūtinas net internetas – pakanka turėti tik telefono numerį.

Todėl, jei turite numerį, tačiau neturite prieigos prie interneto, susisiekite su elektronine parduotuve ir pasakykite, kad jums reikalingas drėgmės surinkėjas ar kita jus dominanti prekė. Tuomet jums bus paaiškinta visa procedūra, ir jūs greitai įsigysite reikiamus prietaisus. Dėl pristatymo laiko baimintis taip pat nereikėtų – prekės pristatomos visoje Lietuvoje, o atvykimo pas klientus laikotarpis yra nuo vienos iki kelių dienų.

Minkšti baldai svetainės viduryje

Kokią sofą ar minkštuosius baldus nusipirkti? Uždavinys rodos ir iš maloniųjų, bet šiuolaikinė pasirinkimo begalybė gali ne tik padėti vartotojui, bet ir užduoti keblių klausimų. Tuo labiau jeigu apie minkštus baldus žinai ne tiek jau ir daug, o atrodo, kad jie skiriasi tik vos savo išvaizda ir kaina. Tiesa tame, kad netgi iš pirmo įspūdžio labai panašios sofos gali būti beveik priešingo minkštumo, patogumo ir funkcionalumo. O svarbiausia, kad baldai taip pat, bene daugiausia įtakoja bendrą svetainės dizainą.

Ar girdėjote rekomendaciją šių dienų vartotojui (ir kalba čia nebūtinai eina apie minkštus baldus), kuri skelbia: „Šiandien pasirinkdami bet kurį daiktą prieš apsisprendžiant suraskite kuo daugiau informacijos, atsiliepimų ir vertinimų apie jį internete“.

Juk žymiau geriau praleisti, kad ir nemažai savo asmeninio laiko (kuris beje nieko nekainuos) besiaiškinant vieną, kitą niuansą, nei paskui gailėtis to nepadarius.

Taigi…. Ką gerai būtų žinoti prieš apsisprendžiant ties kuriuo gamintoju ar sofos ir minkštųjų baldų komplektu apsistoti? Kokia iš viso yra mums siūloma pasiūla, kaip suprojektuojami modernūs minkšti kampai ir sofos, kas svarbiausia? Kokie variantai siūlomi?

Pradėkime nuo vizualinio aspekto. Šiuolaikiniai minkšti baldai būna kampiniai arba atskiri. Jeigu (kas ypač dabar madoje) sofa turi stovėti viduryje kambario – salos dizaino minkšti kampai. „Salinių“ sofų pagrindinis požymis – jų nugarėlė (pagal savo išvaizdą) būtent pritaikyta atvirai erdvei. Tai yra tokių sofų nugarinė dalis neturi labai pastebimų, išreikštų siūlių ir atrodo kaip gražus vientisas monolitas.

Minksti_svetaines_viduryjeTokios sofos ir minkšti baldai tarnauja ne tik tiesiogiai pagal savo paskirtį, tai yra kaip vieta atsisėdimui ir poilsiui, bet ir bendroje svetainės/virtuvės erdvėje būna tarsi šių vietų atskirimas, kambario padalinimas. Šiuo atveju, gero pasirinkimo pradžia – tinkama sofos nugarėlė.

Bandydami įnešti šioje vietoje dizaino naujovių, minkštų baldų gamintojai siūlo ir visai modernius sprendimus. Pavyzdžiui vietoj baldo nugarėlės įntegruojamą vietą/lentyną žurnalams, laikaščiams sudėti.

Dar vienas ėjimas, įnešantis naujovę – ties minkšto baldo nugara statyti dizainerišką komodą arba suoliuką. Tokios komplektacijos ypatingai populiarios tarp itališkų baldų fabrikų.

Tokių baldų kainos dažnai būna kiek aukštesnės nei paprastų. Kainuoja jie vos daugiau dar ir todėl, kad dažniausiai būna moduliniais. Tai tikrai praverčianti, universali funkcija. Pavyzdžiui prabėgus kažkuriam laikui baldus galima be didesnių pastangų perstatyti, o jie atrodys tartum nauji ir skirti būtent tai namų vietai.

Naujovėms nėra ribų.

Auto nuoma

Šiandieną auto nuoma populiari. Atvykę trumpam laikui galite išsinuomoti automobilį, jums nebūtina jį pirkti. Tai gali užtrukti, kol rasite pageidaujamą automobilį, išsinuomoti galite greitai ir be papildomų rūpesčių. Tokias paslaugas teikia ne viena įmonė, svarbu pasirinkti tą, kuri siūlo palankiausias sąlygas. Nebrangiai išsinuomoti automobilį galite UAB „CaRent“. Įmonė siūlo ne tik geras kainas, bet ir patikimas transporto priemones. Jei jums reikalingas mikroautobusas, jį, taip pat, čia galite rasti. Nuomos paslaugos teikiamos visiems asmenims. Svarbu, kad būtumėte ne jaunesnis nei 19 metų. Visi siūlomi automobiliai ir mikroautobusai techniškai tvarkingi. Galima trumpalaikė arba ilgalaikė nuoma. Kainos derinamos, priklausomai nuo pasirinktos transporto priemonės, nuo nuomos laikotarpio. Įmonė siūlo ne tik auto nuomą, bet ir kitas paslaugas:

auto nuoma· Automobilio draudimas.

· Galite išsinuomoti ne tik automobilį, bet ir nevairuoti patys. Įmonė gali jums pasiūlyti vairuotojo paslaugas. Galima automobilio nuoma su vairuotoju.

· Papildomos automobilių įrangos nuoma.

· Papildoma vairuotojo nuoma.

UAB „CaRent“ gali viskuo pasirūpinti, jums tik liks mėgautis kelione. Įmonėje galite pasirinkti ne tik standartinius automobilius ar mikroautobusus, bet ir retro automobilius. Nuomos laikotarpis nėra ribojamas, automobilį galite nuomotis dienai, savaitei, mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Dažnai nuomojami mikroautobusai, jei keliauja didesnė grupė žmonių. Tai puikus sprendimas šventėms, vestuvėms ar ekskursijoms. Jums nereikės niekuo rūpintis. Važiuojant su draugų kompanija nereikės ginčytis, kas vairuos automobilį, kadangi automobilį galite išsinuomoti su vairuotoju. Tai labai patogu. Patinkantį automobilį galite rezervuoti iš anksto, kadangi įmonė negali garantuoti, kad jis bus laisvas jums reikiamu metu. Užsukę į UAB „CaRent“ internetinį puslapį galėsite matyti visų siūlomų automobilių nuotraukas bei aprašymus (durų bei sėdimų vietų skaičių, naudojamo kuro tipą bei kitus). Kainos, taip pat, pateiktos, tačiau jas reikia tikslinti. Patrauklios kainos siūlomos nuomai ilgesniam laikotarpiui. Nuomojant automobilį ar mikroautobusą reikalingas užstatas. Suma priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės. Dėl draudimo rūpintis nereikės, kadangi kiekvienas automobilis yra apdraustas (privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASKO). Nuomodami transporto priemonę atkreipkite dėmesį į tai, kad kuras neįeina į nuomos kainą. Automobilis jums bus nuomojamas su tam tikru kiekiu degalų, kadangi priešingu atveju jums nepavyks pajudėti iš vietos. Su tokiu pačiu kiekiu turėsite grąžinti pasibaigus nuomos laikotarpiui. Nuomotis automobilius yra patogu, ypač jei atvykstate neilgam laikotarpiui ir transporto priemonė jums reikalinga laikinai.

Granuliniai katilai – praktiškas sprendimas

Granuliniai katilai šiandien yra patys populiariausi, ir jie pasirenkami tikrai ne be reikalo – juk jie turi iš tiesų nemažai privalumų. Taigi, kodėl verta priimti būtent tokį sprendimą?

granuliniai katilaiVisų pirma, tokie katilai yra gana ekonomiški, ir jų išlaikymas kainuoja kur kas pigiau nei kitus katilius, pavyzdžiui, dujinius ar elektrinius. Taip pat šio įrenginio kaina yra gana nedidelė, taigi, galite net neabejoti, kad visa tai jums tikrai nekainuos daug pinigų.

Svarbu ir tai, kad katilą papildyti granulėmis tenka ne taip ir dažnai, lyginant su kietu kuru: kietą kurą tenka papildyti kas kelias valandas, o granules paprastai tenka papildyti tik kas kelias dienas, kas yra labai svarbu. Taigi, toks katilas reikalauja kur kas mažiau priežiūros, ir jai tenka paskirti visai nedaug savo brangaus laiko.

Skaityti straipsnį “Granuliniai katilai – praktiškas sprendimas” »